• Yurtdışı Haberler

    Yurtdışı Eğİtİm

    Fırsat ve Kampanyaları

Haberlerimizi Okuyun

Avustralya'da

Avustralya'da Yüksek Nitelikli Teknoloji Uzmanları İçin Hızlandırılmış Göçmenlik-Global Talent Independent Program

Yüksek nitelikli teknoloji uzmanları için yeni başlatılan kalıcı göçmenlik programı ile yedi geleceğe odaklı alanda 5000 uzman alımına başladı ...

Chevening

Chevening Burs Programı Başvuru Dönemi Açıldı…

Birleşik Krallık’ta yüksek lisans fırsatı sağlayan Chevening Burs Programına 2016/17 akademik yılı için başvurular başlamış olup, son başvuru tarihi 3 Kasım 2015 saat 14.00’dır.

Chevening

Chevening Bursu ile İngiltere’de burslu yüksek...

Chevening bursu, İngiliz Hükümeti tarafından verilmekte olup, İngiltere’de herhangi bir alanda 1 yıllık yüksek lisans programlarını kapsamaktadır. British Council tarafından yürütülmekte olan Chevening burs programı başvurularının 2015-2016 yılı için

IELTS

IELTS SINAVI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY

IELTS (The international English Langauge Testing System) adayların İngilizce yeteneklerini ölçen en güvenilir sınavlardan biridir. 125 ülkede uygulana sınav ülkemizde de başta İstanbul, Ankara, İzmir

Jean

Jean Monnet Burs Başvuruları

2020- 2021 akademik yılı için Jean Monnet burs başvuruları başladı. Jean Monnet bursundan faydalanmak için son başvuru tarihi olan 5 Kasım 2019'u kaçırmayın…

Amerikada

Amerikada Burslu Eğitim

Amerika’da üniversite eğitimi için her yıl binlerce yabancı öğrenci başvuru yapmaktadır. Yıllık eğitim ve yaşam ücreti ortalama 25.000 – 40.000 USD civarındadır. Bu miktar bir çok öğrenci için oldukça yüksektir. Amerikan üniversitelerinin sunduğu kısmi burslar, eğitim ve yaşam maliyetlerinin karşılanmasını oldukça kolaylaştırmaktadır.

İngiltere’den

İngiltere’den mezuniyet sonrası çalışma izni...

Geçtiğimiz ay İngiltere’de ki yabancı öğrenciler için son yılların en büyük haberi geldi. İngiltere hükümetinin İngiltere’de üniversite derecesinde eğitim almış yabancı öğrencilere mezuniyet sonrası İngiltere’de kalıp iki yıllık çalışma vizesini geri getireceğini duyurdu.

Almanya’da

Almanya’da bloke hesap miktarı...

Almanya’da bloke hesap miktarı

İtalya’da

İtalya’da İngilizce Master

İtalya "Bologna Süreci" olarak bilinen yükseköğretim reformunu başlayan ve tüm Avrupa'ya uygulatan, köklü üniversitelre sahip bir ülkedir. Ülkemiz üniversitelerinin de yer aldığı Bologna Süreci, AB üye ülkeleri arasında akademik standartları geliştirmeyi amaçlar ve eğitim sistemlerinin arasındaki ayrılıkları aza indirgemeyi hedefler.

Fransa’da

Fransa’da İngilizce yaz okulu Toulouse Business School yaz okulu kayıtları devam ediyor.

Fransa’da üniversite öğrencileri için İngilizce işletme yaz kulu. Toulouse Business School yaz okulu ile hen kredi kazanın hem de Fransa’da işletme eğitimi alın.

Malta’da

Malta’da İngilizceyi TL ödeyerek öğrenin, Kur artışlarından etkilenmeyin…

2018 Ekim sonuna kadar Clubclass Malta’da dil kursu ve konaklama rezervasyonunuzu yaptırın, ücretinizi TL olarak ödeyerek, kur artışlarından etkilenmeyin…

Almanya’da

Almanya’da üniversite eğitiminin yolu dil okulundan geçiyor…

Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen gençlerin hayallerini, dil okulu gerçekleştiriyor. Almanya’da dil okullarında hazırlık eğitimi ile Alman üniversitelerinden kabul alabilirsiniz.

İngiltere

İngiltere vizelerinde genişletilen Tier 4 vize pilot uygulaması ile daha az evrakla çok daha kolay, uzun süreli öğrenci vizesi almak mümkün.

Home Office'in uluslarası master öğrencilerine sunduğu kolaylaştırılışmış vize uygulaması artık 23 üniversiteyi kapsıyor. Öğrenciler banka hesabı gibi belge sunmadan, eğitimlerinden sonra iş aramalarına olanak sağlayan 6 aylık fazla süreli vize alabiliyorlar.

IED

IED Burs Yarışması ile İtalya’da % 50 burslu master sizleri bekliyor...

Istituto Europeo di Design ve Accademia di Belle Arti Aldo Galli’de İtalya’da % 50 eğitim bursu ödüllü yarışma başlıyor...

Linguatime

Linguatime Dil Okuluyla Malta'da bu kış herkes İngilizce öğrenecek...

Linguatime Dil Okullarının indirim kampanyasından yararlanın, uygun fiyatlarla Malta’da İngilizce öğrenin. 2 haftadan 24 haftaya kadar faydalanabileceğiniz indirimler için son kayıt 28 Şubat 2018...

IED

IED İtalya ve İspanya Moda ve Sanat yaz okullarında % 20 erken kayıt indirimi…

IED İtalya ve İspanya yaz okulları %20 indirim imkanı sunuyor. Sizde erken kayıt yaptırarak %20 indirimden faydalanabilirsiniz…

Her

Her yıl seçkin lise öğrencileri için açılan Harward Üniversitesi yaz okulu programına kayıtlar başladı…

Harward Üniversitesi’nin tüm dünyadan lise öğrencilerine sunduğu yaz okulu programına kayıtlar başladı. Kampüs hayatına Harward Üniversitesi’nde adım atabilir, üniversitede ders kredisi kazanırken, Harward Üniversitesini keşfedebilir, Amerika deneyimine sahip olabilir ve üniversite başvurularında elinizi güçlendirebilirsiniz.

Avustralya

Avustralya Work and Holiday Programı başvuru şartında önemli değişiklik…

Avustralya Work and Holiday Programının da önemli değişiklikler olmuştur. Sizin için önemli bu değişiklikleri aşağıda sıraladık. Bu değişikliğin sebebi olarak Work and Holiday Programına oluşan yoğun talep gösterilmektedir.

Gastronomi

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

Gastronomi Yunanca’daki “gaster” ve “nomos” sözcüklerinden gelmektedir. Yemek kanunu olarak çevrilebilir. Yiyeceklerin damak ve göz zevkine hitap ederek sofraya, yenmeye hazır hale getirilmesine kadar olan süreç gastronominin çalışma konusunu oluşturur.

“İspanya

“İspanya Vize Başvuru Merkezi Değişikliği.”

İspanya Konsolosluğu Vize Başvuruları için vize başvuru merkezi değişikliği yapmıştır.

İtalya

İtalya NABA 2017 İngilizce ve İtalyanca üniversite lisans programları uluslararası tasarım burs yetenek yarışması başladı.

İtalya Milano NABA akademisi İngilizce ve İtalyanca grafik tasarım ve sanat yönetmenliği, tasarım, moda tasarımı, İtalyanca ise medya tasarımı ve multimedya sanatları, tiyatro ve sergi tasarımı, resim ve görsel sanatları üniversite lisans programları için burs yarışması başladı. NABA, portföy değerlendirmesi yoluyla alınan giriş değerlendirme testi sonuçlarına dayanarak en iyi adaya burs kazandıracaktır. NABA, eserlerinizin seçimini teknik becerilerle birlikte sunma ve kararlar alma becerinizi değerlendirecektir.

İtalya’da

İtalya’da Moda – Tasarım Yaz okullarında indirim…

2017 Yazını İtalya’da hem tatil yaparak hem de indirimli fiyatlarla moda – tasarım eğitimleri alarak geçirmeye ne dersiniz..?

Ipad

Ipad Mini mi, California da Sörf mü? Tercih sizin…

Embassy English ücretsiz Ipad Mini ya da sörf dersleri veriyor. Ücretsiz Ipad Mini ya da sörf dersi almanız için 8 hafta ve üzeri dil eğitimi kaydı yaptırmanız yeterli.

FRANSA’DA

FRANSA’DA DEVLET ÜNİVERSİTELERİ SON BAŞVURU TARİHİ 12 OCAK

Fransa, üniversite eğitimi için dünya sıralamasında ABD ve İngiltere’den sonra, yabancı öğrencilerin tercih ettiği üçüncü ülke konumundadır. Fransa’daki eğitim kalitesi çok yüksek olmakla birlikte, eğitim oldukça ekonomiktir. Yaşam koşulları da birçok ülkeye kıyasla çok uygundur.

Yeni

Yeni Yıla Londra’da İngilizce Öğrenerek Girin…

Yeni yıla İngilizce öğrenerek Londra’da girmeye ne dersiniz? STAFFORD HOUSE Dil Okulu ile Londra’da İngilizce öğrenme fırsatı 11 Aralık - 7 Ocak tarihleri arasında 2 veya 3 hafta İngilizce kursu kayıt olanlara 1 hafta ücretsiz yurt odasında konaklama imkanı sunuyor.

Rusya

Rusya Dil Okullarında İndirim Fırsatları…

St. Petersburg ve Moskova Rusça okullarında kış dönemi için indirimli kayıtlar başladı. İş adamları, turizmciler ve öğrenciler için indirimli fiyatlarla Rusça öğrenme fırsatı...

Avustralya

Avustralya Vize Başvuru Merkezlerinin açılışı.

Avustralya konsolosluğu vize başvurularında parmak izi alımına başladı. 14 Ekim itibariyle tüm vize başvurularından sonra, başvuru sahibinin parmak izi vermesi gerekecek. Avustralya vizesi almak isteyen kişilerin parmak izleri şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve Gaziantep’de ki Avustralya Vize Başvuru Merkezlerinde alınacak. Yakında bu merkezlerin sayısının artması bekleniyor. Vize başvurusu ve parmak izi işlemleri için ayrıntılı bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÖK

YÖK Denklik Uyarı!

YÖK’ten Denklik açıklaması yurtdışında üniversite eğitimi alacak öğrencilere önemli değişiklik. 2016 yılında yurtdışında üniversite eğitimine başlayacak öğrenciler için denklikte önemli değişiklik.

Avustralya

Avustralya Göçmenlik

Avustralya; ılıman iklimi, kişi başına düşen yüksek milli geliri, güçlü ekonomisi, kaliteli eğitim olanakları, devletin sunduğu yüksek standartlarda sosyal hizmetleri, çok kültürlülükten kaynaklanan çeşitlilik ve bunun getirdiği özgürlük gibi daha birçok sıralanabilecek özelliğinden dolayı insanların yaşamak için hayalini kurduğu ülkelerdendir.

UWS

UWS (University of The West of Scotland) 50. yıl bursları

UWS (University of The West of Scotland) Sosyal Bilimler Eğitimindeki 50. yıldönümünü öğrencilere sunduğu burslarla kutluyor.

Pasaport

Pasaport Başvuruları

Pasaport türleri, Pasaport başvuru işlemleri ve pasaport başvuruları için gerekli evrak listeleri.

Avustralya'da

Avustralya'da öğrenciler için en ucuz yaşam Brisbane'da.

Brisbane artık yabancı öğrenciler için çok daha ucuz... Çin’de yaşanan ekonomik yavaşlama sonrası Avustralya maden endüstrisinin yavaşlaması ve Avustralya Doları’nın diğer para birimleri karşısında % 30 düşüşe uğramasıyla Brisbane artık yabancı öğrenciler için çok daha ucuz.

Hubert

Hubert H. Humphrey Burs Programı 2017 - 2018

Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu 2017-2018 akademik yılı Hubert H. Humphrey Programı için başvuruları kabul etmeye başlamıştır. Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2016'dır.

Sınırsız

Sınırsız İngilizce Kursu...

Twin UK dil okullarının sınırsız İngilizce kurs seçeneğiyle, öğrenene kadar İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

2017

2017 Endeavour burs başvuruları başladı…

Avustralya Endeavour bursları 2017 başvuruları başladı. Son başvuru tarihi ise 30 Haziran 2016’dır.

Amerika’da

Amerika’da Fen Bilimleri, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik mezunlarına 3 yıl çalışma izni…

Amerika‘da uluslararası öğrencilerin mezuniyetlerinden sonra OPT programı ile 12 aya kadar çalışma hakları; Fen Bilimleri, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik mezunları için artık mezuniyetten sonra 3 yıla çıkmıştır.

Ücretsiz

Ücretsiz Havalimanı Transferi…

EC Language School’dan Amerika’da yer alan Boston, San Diego ve Los Angeles şubelerinde eğitim alacak öğrencilere ücretsiz havalimanı transferi…

İrlanda

İrlanda da İngilizce öğrenirken çalışma süreleri…

İrlanda’da Work and Study programı sayesinde, İrlanda’da 25 haftalık İngilizce dil okuluna kayıt olan öğrenciler, 8 ay boyunca (34/35 hafta) İrlanda’da kalabilmekte ve çalışabilmektedir. Çalışma koşulları...

İspanya’da

İspanya’da İngilizce Eczacılık ve Diş Hekimliği eğitimi…

İspanya’da yer alan UCAM (Universidad Catolica De Murcia) üniversitesinden İngilizce dilinde Eczacılık ve Diş Hekimliği lisans programları…

2016

2016 Fransızca Dil Okulları Erken Kayıtları başladı...

France Langue dil okula 6 ay erken kayıt olanlara %10 indirim imkânı…

İngiltere

İngiltere İngilizce kampanyası; 20 ders ödeyin, 30 ders alın…

CES – Centre of English Studies dil okulundan 2016 yılına özel indirimler. CES Londra, Oxford, Edinburgh, Leeds, Worthing ve Harrogate şubelerinde haftalık standart 20 ders ücreti ödeyerek, yoğun 30 ders eğitimi alabilirsiniz…

Domus

Domus Academy Burs Yarışması Başladı. Hemen başvurun Bursu Kapın

Domus Academy, lisans derecesindeki pek çok bölümde düzenlemiş olduğu yarışmalar ile öğrencilere burslar sunmaktadır.

İspanya’da

İspanya’da İngilizce master programlarında burs başvuruları başladı…

EAE okulunun Nisan 2016 dönemi Master in Marketing and Sales ve International MBA programlarında % 37’e varan burs oranından faydalanmak için son başvuru 29 Şubat 2016.

Amerika’da

Amerika’da Petrol ve Doğalgaz endüstrisi çalışanları için İngilizce kursları…

Zoni Language Center İngilizce dil okulunda, Petrol, Gaz ve Yağ endüstrilerinde çalışanlara ve işverenlere 4 haftalık İngilizce kursu...

İngiltere’de

İngiltere’de Tıp İngilizcesi, Medikal İngilizce…

The London School of English İngilizce dil okulundan haftada standart 20 ders ve yoğun 30 ders seçenekleriyle Tıp öğrencileri, doktorlar ve sağlık çalışanlarına tıp İngilizcesi kursları.

Güney

Güney Afrika Ingilizce Dil Kurslarında Indirim...

Güney Afrika’da yer alan Good Hope Studies İngilizce dil okulunda, Türk öğrencilere özel % 17 ile % 31 oranlarında indirimli İngilizce dil kursları.

Havacılık

Havacılık İngilizcesi…

International House Cape Town İngilizce dil okulundan pilotlara ve hava trafik kontrolörlerine yönelik “Havacılık İngilizcesi” kursu… Katılımcılar kurs sonunda ICAO dil yeterlilik testine girmektedirler. IH Cape Town, Güney Afrika Sivil Havacılık Otoriteleri ile birlikte uluslararası ELP test merkezine kayıtlıdır. Böylece yapılan tüm sınavlar uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Avustralya

Avustralya Güncel Vize Ücretleri…

Avustralya Konsolosluğu 2016 yılı için yeni vize ücretlerini belirledi. Avustralya Konsolosluğu tarafından öğrenci, turistik, ticari, akraba veya arkadaş ziyareti, Work and Holiday ve yeni mezun vizeleri dahil diğer kategorilerdeki tüm vize çeşitlerine zam yapıldı.

Erasmus

Erasmus PLUS’ta son başvurular 2 Şubat...

International House London İngilizce dil okulunda sunulan Erasmus PLUS programına son kayıt tarihi 2 Şubat’tır.

Yeni

Yeni Zelanda Öğrenci Vizesi Artık 5 Yıllık...

Yeni Zelanda Hükümeti 2016 yılının ilk günlerinde artık uluslararası öğrencilere 5 yıllık vize verilebileceğini duyurdu.

New

New York’da Tıp İngilizcesi kursu…

Zoni Language Center İngilizce dil okulunda, sağlık sektöründe çalışan ve mevcut İngilizce bilgisini ve kelime bilgisini geliştirmek isteyenlere yönelik 4 haftalık yoğunlaştırılmış tıp İngilizcesi kursu sunulmaktadır…

Ingiltere

Ingiltere Ingilizce kampanya firsatlari...

Ingiltere’nin Brighton kentinde yer alan Stratford House Ingilizce dil okulundan Türk ögrencilere kis için özel kampanya! Simdi kaydolun firsattan yararlanin…

Kanada

Kanada İngilizce kursları indirimleri devam ediyor... 6 ay İngilizce eğitimi sadece $ 4800 CAD !!!

Sprachcaffe Toronto, Montreal, Vancouver, Ottawa, Calgary ve Victoria İngilizce dil okullarında Türk öğrencilere özel fiyatlar…

Finlandiya

Finlandiya üniversite eğitimi de artık ücretli…

Finlandiya üniversiteleri, 2017 yılı Ağustos ayından itibaren Avrupa Birliği (AB) dışından gelen öğrenciler için öğrenimin ücretli olacağını duyurdu.

2016

2016 Pasaport Ücretleri...

2016 yılı pasaport defter harç ve pasaport ücretleri belirlendi. Pasaport başvurusunda bulunacaklar artık yeni pasaport ücretleri üzerinden ödeme yapmalı. Öğrenciler 2016’da da eskisi gibi ücretsiz pasaport alabilecekler.

Malta

Malta İngilizce – 6 Aylık Paket Fiyatlar

Malta’da İngilizce dil okullarında 2016 yılına özel uzun dönem İngilizce kurslarında kısıtlı süre için indirimler başladı. Chamber College Malta’da uzun dönem alacağınız İngilizce dil eğitimi sayesinde İngilizcenizi geliştirilebilirsiniz…

Amerika

Amerika Sertifika programları, UCLA sertifika programları…

Amerika da sertifika, UCLA sertifika programları ile Amerika’da kısa süreli eğitimler alın, Amerika’da OPT yapma imkânı elde edin. Bahar 2016 döneminde pazarlama, yönetim, işletme sertifika programları kayıtları 1 Şubat 2016’da son bulacak acele edin.

UMass

UMass Üniversitesi’nden UPP (Undergraduate Pathway Program) ve PMP (Pre-Master’s Program) hazırlık programlarına katılacaklara burslar…

UMass Üniversitesi, 2016 yılı Lisans ve Yüksek lisans programlarına hazırlık programlarına katılacak uluslararası öğrencilere burslar sunmaktadır.

The

The University of Northampton, 2016 yılı Ocak ayı kayıtlarını almaya başladı…

Northampton Üniversitesi, 2016 yılı Ocak ayında eğitime başlamak isteyen uluslararası öğrencilerin başvuru ve kayıt işlemlerini almaya başladı.

İngiltere’de

İngiltere’de Stajlı MBA.

Northampton Üniversitesi, MBA programına katılan uluslararası öğrencilere ücretli staj imkânı sunmaktadır. Ücretli staj imkânından 24 aylık Full-time MBA programına katılan öğrenciler faydalanabilmektedir.

Monash

Monash University’den Çeşitli Burslar…

Monash University, 2016 yılı başvurularında Arts, Art Design & Architecture, Business and Economics, Law, Education, Medicine, Nursing and Health Sciences, Pharmacy ve Science fakültelerinde uluslararası öğrencilere burslar sunmaktadır.

Monash

Monash University Bursları…

Monash University, 2016 Şubat ve Temmuz başvuruları için uluslararası öğrencilere araştırma bursu ve hibe sunmaktadır.

International

International House London’dan Türk öğrencilere özel fırsatlar…

International House London, genel İngilizce standart (haftalık 20 ders) ve yoğun (haftalık 25 ders) kurslarında 5 hafta ve üzeri eğitim alan Türk öğrencilere sunduğu özel fırsat ile öğrencilerin satın aldıkları hafta sayısına bağlı olarak ücretsiz ek hafta vermektedir.

İngiltere’de

İngiltere’de lise kayıtları devam ediyor…

İngiltere’nin Londra kentinde yer alan Ealing Independent College, uluslararası öğrencilere 2016 Ocak ayında A Level’a başlama ve 18 ay sonrasında mezun olma imkânı sunmaktadır.

University

University of New Hampshire’dan Burslar…

University of New Hampshire, Pre-Master yapmak isteyen uluslararası öğrencilere burslar sunmaktadır.

Dubai’de

Dubai’de İngilizce ve vize kolaylığı...

ES Dubai İngilizce dil okulunda kısa süreli 4, 8, 12 hafta ve uzun süreli 20, 24 ve 36 haftalık İngilizce kurs seçenekleri çalışarak İngilizce öğrenme imkânı... 31 Ocak 2016 tarihine kadar erken kayıt indiriminde yararlanın 2016’da İngilizce öğrenin...

Malta’da

Malta’da 6 ay İngilizce Uçak bileti, Yurt dâhil çok özel fiyatlar…

ESE Malta İngilizce dil okulu 2016 yılı için 24 haftalık genel İngilizce standart ya da yoğun kurslarına kayıt olan öğrencilere hem indirimli fiyat sunmakta hem de çift yön uçak bileti hediye etmektedir...

İngiltere’de

İngiltere’de burslu (kısmi) lise eğitimi için son başvurular…

Bellerbys College’den A-Level ve GCSE öğrencilerine % 20 ile % 40’a varan burs imkânları sunulmaktadır. Burslardan yararlanmak isteyen öğrencilerin akademik başarıya sahip olmaları ve 31 Ağustos tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

EAE

EAE Business School, Merco Ranking’lerinde İspanya’da yer alan en saygın 2. İşletme okulu seçildi.

EAE Business School, İspanya’daki en saygın ikinci İşletme okulu olarak ve 6 Master programında hem İspanya’da hem de Avrupa’da yer alan okulların içerisinde en iyisi olarak kabul edilmiştir.

Deakin

Deakin University Bursları…

Deakin University, yeni eğitim döneminde üstün başarılı uluslararası öğrencilere burs sunmaktadır.

BLC

BLC – Bristol Language Center Dil Okulunda %15 ve %20 Indirim…

BLC – Bristol Language Center Dil Okulunda 1 hafta ile 9 hafta arasında eğitim alan öğrencilere % 15, 10 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilere % 20 oranında indirim imkânı sunulmaktadır. BLC dil okulunun sunduğu bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrenciler için geçerlidir.

University

University of New Hampshire Bursları…

University of New Hampshire, 2016 Ocak alımında erken başvuru yapan öğrencilere ve öğrencilerin akademik başarılarına göre 5,000 ile 10,000 USD arasında değişen burslar sunmaktadır.

Bournemouth’da

Bournemouth’da İngilizce. BBSI okulunun sunduğu İngilizce kurslarında %20’ye varan indirimler.

BBSI Bournemouth Business School International okulunda <strong>31 Aralık 2015’e</strong> kadar kısa ve uzun dönem Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sertifika, Diploma ve Pre-Master kurslarına kayıt yaptıran öğrencilere <strong>% 20 indirim</strong> uygulanmaktadır.

Experience

Experience English Dil Okullarında Türk öğrencilere %20 İndirim

Experience English Dil Okulları, 2015 yılı sonuna kadar Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce kurslarına kayıt olan Türk öğrencilere %20 indirim imkanı sunmaktadır

Kings

Kings Education İngilizce Dil Okullarında %20 ile %25’e varan İndirimler

Kings Education İngilizce dil okullarının Londra, Oxford, Bournemouth, Los Angeles, Boston ve New Jersey şubelerinde yer alan çeşitli kursların haftalık eğitimlerinde indirimler bulunmaktadır.

UMass

UMass Dartmouth and UMass Lowell üniversiteleri 4 yıllık lisans programlarına kayıt olan öğrencilere yaklaşık $12,000 civarında burs sunmaktadır

UMass Dartmouth and UMass Lowell üniversiteleri, 2015 yılı güz döneminde 4 yıllık lisans programlarına kayıt olan ve 3.0 ve üzerinde not ortalamasına sahip olan öğrencilere $12,000 civarında burs imkanı sunmaktadır.

Avustralya’da

Avustralya’da Yeni Mezun Vizesi ile Mühendislere çalışma izni

Avustralya’da Yeni Mezun Vizesi ile Türkiye’de “MÜDEK” veya “ABET” akreditasyonlarina sahip üniversitelerden mezun olan Mühendisler, mezuniyetlerinden sonra 2 yil içerisinde Avustralya’ya gidip mühendis olarak çalisabilmektedirler. Yeni Mezun Vizesi, mühendislere Avsutralya’da 18 aylik bir çalisma hakki sunmaktadir.

Yeni

Yeni Zelanda’da Working Holiday Programında Yeni Kontenjan ve Başvuru Tarihi Açıklandı

Yeni Zelanda’da Working Holiday Programında Yeni Kontenjan ve Başvuru Tarihi Açıklandı

İngiltere

İngiltere Tier 4 vizesinde 12 Kasım 2015’den itibaren değişiklikler yapılacaktır

İngiltere Tier 4 vizesinde yapılan değişiklikler ile belirlenen aylık yaşam masrafı artmıştır. Ayrıca bu vize kapsamında İngiltere’de eğitim alan öğrenciler, artık vize yenileme işlemlerini İngiltere’de değil Türkiye’de yapmak durumundadırlar

UCLA

UCLA Üniversitesinden Pre-Master Hazırlık Programı

UCLA Extension, Pre-Master Hazırlık programı ile ABD’nin önde gelen üniversitelerinde Master yapmak artık daha kolay...

Yeni

Yeni Zelanda Öğrenci Vize işlemlerinde Online Başvuru Dönemi Başlıyor

Yeni Zelanda’ya eğitim amacıyla gitmek isteyenlerin vize işlemleri Haziran ayından itibaren artık online başvuru ile alınacaktır

LSI

LSI London Hampstead & LSI London Central dil okullarında indirim.

LSI London Hampstead ve LSI London Central dil okullarında haftalık standart 20 ders ve yoğun 30 ders seçeneklerinde 4, 8, 12, 16, 24, 36 ve 48 haftalık eğitimlerde indirimler bulunmaktadır

London

London School of English, Sağlık sektöründe çalışan profesyonellere yönelik Tıp İngilizcesi eğitimi sunmaktadır

London School of English, pek çok sektörde çalışan profesyonellere yönelik sunduğu İngilizce eğitimlerine Medikal İngilizce kurslarını ekledi

London

London School of English Canterbury okulunda 30 yaş ve üstü öğrencilere özle genel İngilizce

London School of English Canterbury okulu 30 ve üzeri yaş grubu çalışanlar ve profesyonellere yönelik genel İngilizce eğitimi sınıfları açılmıştır. Katılımcılar kendi yaş gruplarıyla ve kendi kültürel seviyelerine uygun kişilerle eğitim almaktadırlar

London

London School of English’den öğrencilerine Digs Ravenscourt öğrenci yurdunda konaklama fırsatı

London School of English okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama seçeneklerine bir yenisini daha eklendi. London School of English öğrencileri, farklı okullardan da öğrencilerin konakladığı Digs Ravenscourt yurdunda kalabileceklerdir

LSI

LSI Brighton & LSI Cambridge İngilizce dil okullarında indirim

LSI Brighton ve LSI Cambridge İngilizce dil okullarında haftalık standart 20 ders ve yoğun 30 ders seçeneklerinde 4, 8, 12, 16, 24, 36 ve 48 haftalık eğitimlerde 2015 yılına özel indirimler

Oxford

Oxford ISIS School of English İngilizce dil okullarında özel İndirimler

Oxford ISIS School of English dil okulunun Brighton, Greenwich ve Central London şubelerinde haftalık standart 15 ve 22,5 ders veya yoğun 30 ders seçeneklerinde 4, 8, 12, 16, 24 ve 36 haftalık eğitimlerde indirimler bulunmaktadır

St

St Giles İngilizce Dil Okulları İngiltere’de % 20 İndirim

İngiltere’deki St Giles İngilizce dil okullarının Londra, Brighton ve Eastbourne merkezlerinde % 20’ye varan indirimler. 18 Aralık 2015’den önce kayıt olun kısa ve uzun dönem İngilizce kurslarında erken kayıt indiriminden yararlanın

Stafford

Stafford House School of English, İngiltere’nin Cambridge kentinde 14 Eylül’de yeni bir okul açıyor

Stafford House School of English, Londra, Brighton, Canterbury ve Boston’da yer alan dil okullarına bir yenisini daha ekleyerek İngiltere’nin Cambridge kentinde 14 Eylül tarihinde yeni şubesini açmaktadır

The

The Guardian Gazetesi 2016 yılı için üniversitelerin Ranking’lerini yayınlandı

İngiltere’deki üniversitelerin bu bölümlerin sıralamaları açıklanmadı. The Guardian her yıl İngiltere’deki üniversitelerin bölümlerini öğrenci memnuniyeti, akademisyen öğrenci oranı, öğrenci başı yatırım gibi kriterlere göre sıralamaktadır. Birçok öğrenciye başvuru için bir kriter olan The Guardian Rankings en çok tercih edilen bölümleri Business,

İngiltere’de

İngiltere’de İngilizce. Bournemouth’da İngiltere’de kısa ve uzun dönem Genel İngilizce, İş İngilizcesi, akademik yıl ve sömestre kurslarında indirim

İngiltere’de İngilizce. BBSI Bournemouth Business School International okulundan <strong>28 Ağustos 2015’e</strong> kadar kısa ve uzun dönem Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sertifika, Diploma ve Pre-Master kurslarında <strong>% 20 indirim</strong>

CES

CES Centre of English Studies Dil Okullarında %10 İndirim

CES – Centre of English Studies İngiltere dil okullarının Londra, Oxford, Leeds ve Worthing şubelerinde haftalık standart 20 ders ve yoğun 30 ders seçeneklerinde 4, 8, 12, 16 ve 24 haftalık eğitimlerde 2015 yılına özel indirimler

Coined

Coined Arjantin ve Şili İspanyolca Dil Okullarında % 15 İndirim

Coined İspanyolca dil okulunun Buenos Aires, Cordoba ve Santiago de Chile şubelerinde eğitim almak isteyen ve 12 Aralık 2015’e kadar kayıt yaptıran öğrencilerden kayıt ücreti alınmamakta ve eğitim ücretinde % 15 indirim uygulanmaktadır.

Embassy

Embassy İngilizce dil kurslarında % 30 indirim... İndirimin geçerli olduğu merkezler İngiltere, Amerika ve Kanada

2015 sonuna kadar Embassy İngiltere, Amerika ve Kanada İngilizce dil kurslarında Akademik yıl (33 veya 44 hafta) ve Akademik Sömestre (11 veya 22 hafta) İngilizce dik kurslarında % 30 indirim

İrlanda’da

İrlanda’da İngilizce Emerald Cultural Institute, Uzun Dönem İngilizcce kurslarında %10 İndirim

Emerald Cultural Institute, minimum 25 haftalık eğitimden oluşan Akademik yıl ve Sömestr kurslarına 15 Haziran - 14 Aralık 2015 ve 3 Ocak - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında kayıt olan öğrencilere %10 indirim uygulanmaktadır. İrlanda’da İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın

Esigelec

Esigelec French Graduate School of Engineering doktora programlarına katılacak adaylara aylık 1000 Euro maaş

Esigelec French Graduate School of Engineering, Fransa’da sadece Mühendislik üzerine lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi sunan bir okuldur. Okul, doktora programlarına katılan adaylara aylık 1000 Euro maaş vermektedir

Griffith

Griffith College Limerick İngilizce Dil Okulluna 25 haftalık kayıt yaptıran öğrencilere 6 hafta bedava konaklama

Griffith College Limerick İngilizce Dil Okullunda haftada standart 15 saat ya da yoğun 20 saat kurs seçeneklerinden birine 7 Aralık 2015’e kadar minimum 25 hafta kayıt yaptıran öğrenciler, 6 hafta bedava konaklama bedava

Hawthorn

Hawthorn Melbourne İngilizce Dil Okulundan Türk Öğrencilerine indirim

Hawthorn Melbourne İngilizce Dil Okulu, 18 Aralık 2015 tarihine kadar kayıt yaptıran Türk öğrencilere haftalık 275 AUD’lik özel bir indirim sunmaktadır

İngiltere

İngiltere Vize Ücretleri

İngiltere’ye turizm amaçlı veya eğitim amaçlı gidecek olanlardan İngiltere Vize merkezi farklı ücretler talep etmektedir. Vize kategorilerinin haricinde vize geçerlilik süreleri de ücretleri etkilemektedir

İrlanda’da

İrlanda’da Work and Study programında son değişiklikler

1 Ekim 2015 tarihinden itibaren İrlanda’da Work and Study programıyla 25 hafta bir dil okuluna kayıt olan öğrenciler 35 haftalık vize sahibi olabileceklerdir

Hult

Hult International Business School’dan öğrencilere Master Class dersi

Hult International Business School’un 14 Mayıs günü İstanbul’da, Prof. Chris Kinsville-Heyne’nin "Presenting yourself in a Global Economy: Getting the Message Right - First Time" konulu Master Class dersine tüm öğrencileri davet ederiz

Avustralya

Avustralya Work and Holiday Programı Başvuru Koşullarında Değişiklik

Avustralya’da 2015 Work and Holiday programına katılacak adaylar, artık sadece son bir yıl içinde alınmış IELTS sonuçları veya eğitim dil % 100 İngilizcedir yazısı başvuru yapabilecekler. Geçmiş yıllarda Work and Holiday adaylarının İngilizce seviyesini kanıtlamak seçeneklerinden biri olan konsolosluk tarafından İngilizce mülakat artık yapılmayacak

İngiltere

İngiltere öğrenci vizelerinde Zorunlu Genel Sağlık Sigortası uygulaması

6 Nisan 2015’den itibaren İngiltere’de 6 aydan daha uzun süreli öğrenim görecek tüm öğrencilerin İngiltere’de Zorunlu Genel Sağlık Sigorta primi ödemesi gerekecek

Yurtdışında

Yurtdışında Üniversiteye Başlayacak Öğrenci ve Velileri için YÖK’ten Önemli Denklik Uyarısı

YÖK’ten yurtdışında üniversite eğitimi alacak öğrencilere önemli uyarı! 2015 yılında yurtdışında üniversite eğitimine başlayacak öğrenciler ve velileri için değişiklik

İngiltere’de

İngiltere’de Yüksek lisans yapacak öğrenciler için önemli uyarı

Birleşik Krallık’ta yükseköğretim eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi artık IELTS Akademik sınavı yerine IELTS’in yeni versiyonu olan UKVI (SELT) sınavına girmeleri gerekecektir.

London

London Metropolitan University Master % 100 eğitim bursu

London Metropolitan University 2015 Eylül döneminde master programlarından başvuran öğrencilere % 100 eğitim bursu veriyor. Son başvuru tarihi 30 Nisan 2015

Fransa

Fransa Nice Yaz Okulu kayıtlarımız başladı. Kısıtlı sayıda yurt konaklaması için erken başvurunuz

International House Nice Yaz Okulu, 12 ile 16 yaş arası Fransızca eğitim alan öğrencilerinin konaklaması için modern bir yurt konaklamasına sahip olup, sınırlı sayıda ki odalar için başvuru almaya başlamıştır.

Hult

Hult International Business School Amerika ve İngiltere’de İşletme eğitimi

Hult International Business School Amerika ve İngiltere’de İşletme, pazarlama, finans ve sosyal girişimcilik master programları ile geleceğinize yön verin.

The

The New York Conservatory for Dramatic Arts Oyunculuk Eğitimi

The New York Conservatory for Dramatic Arts okulu, 1980 yılından bu yana profesyonel oyunculuk eğitimi sunmakta ve mezunlarının birçoğu bugün gösteri dünyasında çalışmaktadır. Sizde New York’da oyunculuk eğitimi almak için bizi arayınız.

Le

Le Cordon Bleu, Fransa’da Şarap ve işletmecilik Programı

Le Cordon Bleu, Paris’te bulunan kampüsünde yaklaşık 9 aylık bir eğitim ile Wine and Management Programını sunmaktadır. Ülkemizde gelişen sektörlerinde biri olan Şarap üretimi ve satışında uzmanlaşmak isteyen için ideal bir programdır

Erasmus+

Erasmus+ fonları ile İngilizce öğretmenleri ve okul yöneticileri için Malta’da mesleki eğitim

Avrupa Birliği Erasmus+ programı, eğitim, öğretim, spor veya gençlik alanlarında çalışan Türk öğrencilere, öğretmenlere, stajyerlere, gençlere, uzmanlara ve eğitmenlere 2020’ye kadar Avrupa’da değişim ve eğitim imkânı...

Chamber

Chamber College Malta 2015 uzun ve kısa dönem İngilizce kurslarında indirimler başladı. Hemen kayıt olun bu yaz İngilizce öğrenin.

Chamber College Malta 2015 erken kayıt indirim. 28 Şubat 2015’e kadar kayıt olsun. Bu yazı Malta’da deniz kum güneş ve İngilizce öğrenerek geçirin. Erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın.

Rennert

Rennert New York İngilizce dil okulu ve Rennert Miami İngilizce dil okullarında % 10 indirim.

Rennert New York İngilizce dil okulu ve Rennert Miami İngilizce dil okullarında 1 Ocak – 31 Mayıs ve 1 Eylül – 31 Aralık arasında eğitim alanlara eğitim ücretinden % 10 İndirim.

Stafford

Stafford House School of English İngilizce dil okullarında İngiltere ve Amerika’da 2015 erken kayıt indirimi.

Stafford House School of English İngiltere Londra, Canterbury ve Brighton, Amerika Boston İngilizce dil okullarındaki Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve TOEFL hazırlık, bire bir özel derslere 30 Nisan 2015'e kadar kayıt yaptıran Türk öğrencilere % 15 erken kayıt indirimi. Hemen kayıt olun yaz tatilini yurtdışında geçirin.

İtalya’da

İtalya’da İngilizce sertifika programlar

European School of Economics, Roma kampüsünde Ocak 2014 başlayan İşletme, Yönetim, Proje yönetimi, İnovasyon, İnsan Kaynakları, Girişimcilik, Uluslararası işletme sertifika programları ile 3 ayda hem İtalyanca öğrenin, hem uluslararası bir sertifika alın hem de staj yapın.

University

University of Massachusetts sıralamada hızla yükseliyor...

Massachusetts eyelet üniversitesi University of Massachusetts, UMass Lowell, UMass Boston, UMass Dartmouth kampüsleri ile hızla ABD üniversite sıralamasında yükseliyor. Türkiye’de de SAT sınavsız lisans öğrenci alan University of Massachusetts, Times Higher Education Magazine Rankings sıralamasına göre ABD’nin 19. Devlet üniversitesi. New England b

Uluslararası

Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği 2014 yılı yurtdışında yılın en iyi dil ve yaz okullarına ödüllerini verdi

UED - Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği 2014 yılında Türk öğrencilere en iyi hizmeti İngilizce, Almanca ve Fransızca dil okulları ve yaz okullarına ödül verdi. Kanada, Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Malta, Almanya ve Fransa’dan dil okulu ve yaz okullarının katıldığı tören İstanbul’da yapıldı.

İngiltere

İngiltere Coventry University’den Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine Burs !!!

Coventry Üniversitesi, Health and Life Science fakültesinde 2015 Ocak döneminde öğrenim görecek Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine burslar...

Yeni

Yeni Zelanda’da İngilizce

Yeni Zelanda Languages International okulunda 14 hafta kayıt olun 18 hafta eğitim alın. Üstelik Yeni Zelanda vize kolaylığından yararlanın...

İngilizce

İngilizce Öğrenirken Çalışmak

İngilizce Öğrenirken Çalışmak

Yükseköğrenimini

Yükseköğrenimini Yurtdışında Yapan Öğrencilere KYK Bursu!

Yurtdışında ön-lisans, lisans, master ve doktora düzeyinde yükseköğrenim görmek isteyen öğrencilere KYK’nın burs (karşılıksız) ve öğrenim kredisi (geri ödemeli) hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.

İrlanda

İrlanda Öğrenci Vizelerinde değişiklik.

İrlanda’da İngilizce eğitimi alan öğrencileri için İrlanda hükümeti bir dizi değişikler yaptı.

Öğrenciler

Öğrenciler için ücretsiz, harçsız öğrenci pasaport nasıl alınır ?

Üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bilimsel, sosyal, kültürel ve spor etkinliklerine katılmak veya eğitim amacıyla yurtdışına çıkışlarında kendilerine Pasaport Kanunu’nun 15. maddesinde belirtilen sürelerde sınırlı kalmak suretiyle ücretsiz pasaport verilmektedir. Nasıl ücretsiz pasaport alınır ?

Latin

Latin Amerika’da İspanyolca

Resmi dil olarak, dünyada en çok kabul edilen dil İspanyolcadır. İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela ülkelerinin resmi dilidir.

Edinburgh

Edinburgh İngiltere’de yabancıların en çok tercih ettiği ikinci şehir seçildi

Dünyanın önemli gezi sitelerinden biri olan TripAdvisor kullanıcıları İngiltere’de ziyaret edilebilecek en iyi ikinci şehir olarak Edinburgh’u seçti. Edinburgh, kültürel etkinlikleri, tarihi mekanları, canlı ve renkli festivallerinin yanında İngilizce öğrenmek isteyenler içinde bir çok seçenler sunmakta.

İngiltere’de

İngiltere’de Pilotluk eğitimi. University of Hertforsdhire’de havacılık sistem mühendisliği ve Pilotluk eğitimi bir arada.

University of Hertforsdhire İngiltere’de havacılık sistem mühendisliği ve Pilotluk lisans programı ile 4 yılda hem havacılık sistem mühendisliği hem de pilotluk eğitimi alarak havacılık sektöründe yerinizi alın.

İspanya’da

İspanya’da üniversite eğitimi. Artık İspanya’da üniversite eğitimi almak çok daha kolay

İspanya’da devlet üniversitelerinde lisans eğitimi almak istenen öğrencilerden istenen ‘PAU Selectividad’ sınavı 2015 yılında itibaren kaldırılıyor. İspanya’da üniversite okumak artık yabancı öğrenciler için çok daha kolay.

İsveç’te

İsveç’te Master ve Doktora öğrencilerine çalışma ve iş kurma izni

İsveç Hükümeti, 2014 yılı temmuz ayı itibariyle, Doktora adaylarının son 7 yıl içinde 4 yıl öğrenim görme iznine sahip olmaları şartıyla İsveç’te daimi ikamete hak kazanacaklarını açıkladı

Kanada’da

Kanada’da Work and Study... İşletme Co-op programları ile hem İngilizce geliştirin, hem bir diploma kazanın hem de çalışın

Kanada’da değişen vize uygulamaları ile yabancıların hem çalışıp hem diploma alabilecekleri hatta kurs sonra da Kanada’da kalıp İngilizcelerini geliştirebilecekleri Co–op programlarına kayıtlar başladı.

İTALYA’DA

İTALYA’DA EĞİTİM BURSU - “INVEST YOUR TALENT IN ITALY”

İtalyan üniversitelerinde 9 ay süreli 3 adet, İngilizce dilinde Mühendislik ve Yüksek Teknoloji, Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Bilimler, Mimarlık ve Tasarım yüksek lisans bursu verilmektedir.

MEB

MEB yurtdışı master ve doktora bursları

MEB yurtdışı master ve doktora bursları

Vizesiz

Vizesiz seyahat, Vizesi eğitim, Latin Amerika’da vizesiz İspanyolca...

Avrupa’ya vizesiz seyahat Türk vatandaşları için halen bir hayal olsa da, vize ile uğraşmadan seyahat edebileceğiniz ve eğitim alabileceğimiz ülkelerde var.

ÖYP

ÖYP araştırma görevlilerinin yurtdışı dil eğitimlerinde ücretsiz danışmanlık.

ÖYP (Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı) kapsamında üniversitelere atanan araştırma görevlileri gereken koşulları sağlamaları durumunda yurtdışında burslu yabancı dil eğitimi de alabilmektedir. ÖYP araştırma görevlileri için yurtdışında dil eğitim ..

Yurtdışında

Yurtdışında taksitle eğitim... Adios kart sahiplerin yurtdışında yaz okulları, dil okulları, sertifika programları eğitim, konaklama, havalimanı karşılamaları harcamalarında 3 taksit sunuyor

Yurtdışında taksitle eğitim... Adios kart sahiplerin yurtdışında yaz okulları, dil okulları, sertifika programları eğitim ve konaklama ödemeleri vade farksız 3 taksit ödeyebiliyorlar.

Avusturya’da

Avusturya’da Almanca; ActiLingua Almanca dil kurslarında % 20 erken kayıt indirimi

Avusturya Viyana’da Almanca eğitimi. Actilingua Viyana Almanca dil okuluna 11 haftaya kadar yurt dahil kayıt yaptıran öğrencilere Almanca dil eğitimi ücretlerinden % 20 indirim

Avusturya’da

Avusturya’da staj. Üniversiteler, Sivil toplum örgütleri (dernekler, kulüpler) Erasmus+ fonlarından yaralanarak hiç bir ücret ödemeden öğrencilerine bu imkanı sağlayabilir.

Avusturya’da yaz dönemi stajı. Erasmus+ ile Avusturya’da staj yapabileceğinizi biliyor muydunuz ? İki hafta dil eğitimi ve sonrasında Viyana’da Staj yaparak kendinizi geliştirin üstelik tüm masraflarınızı Erasmus+ ile karşılayın.

İngiltere

İngiltere Vize işlem merkezi değişti. İngiltere vize başvuruları artık Teleperformance aracılığı ile yapılacak

İngiltere vize işlem merkezleri Teleperformance İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep şehirlerinde hizmet vermeye devam edecek. Teleperformance İngiltere vize işlem merkezlerinin adresleri

MEB

MEB bursları ile İngiltere, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere burslu master eğitimi...

MEB, TPAO, BOTAŞ ve TCDD gibi Türkiye’de bir çok kamu kurumu personel ve eğitmen ihtiyaçlarını karşılamak için lisans mezunlarını İngiltere, Amerika, Avrupa, Kanada’ya burslu master yapmaları için gönderiyor. Tüm bu kurumların burs başvuruları

London

London School of Economics LSE yaz okulu kayıtları devam ediyor

London School of Economics LSE yaz okulu kayıtları devam ediyor. İngiltere’nin en seçkin üniversitelerinden birinde yaz okulu alarak kariyerinizde sizde bir adım öne geçebilirsiniz. Üstelik eğitim dil kısmen veya tamamen İngilizce olan öğrencilerden

Yetişkinler

Yetişkinler için Londra’da İngilizce ile tasarım, moda tasarım, sanat iletişim yaz okulları...

University of Arts London İngilizce dil bölümü ve Central Saint Martins, London College of Fashion ve London College of Communication Londra tasarım, moda, sanat ve iletişim okullarında yaz dönemi 16 yaş üstü yetişkinlere English English Plus Art an

Fransa’da

Fransa’da Telecom Ecole de Management, Paris okulunda İşletme eğitimi

Fransa Paris’te bulunan Telecom Ecole de Management okulu Akreditasyon ve Uluslararası İlişkiler Dekanı Sn. Chris WERT Fransa’da işletme eğitimi almak isteyen öğrenciler ve velilerimiz ile 27 Şubat 2014 saat 16:00 -18:00 arası ofisimizde buluşuyor.

Dünyada

Dünyada yılda 2 milyon IELTS sınavı yapılıyor

Yakın zamanda medyada ve çeşitli websitelerinde IELTS’in geçerliliğini ile ilgili çıkan haberler üzerine British Council tarafından yazılı açıklama geldi

Avustralya

Avustralya vizeleri, Öğrenci, Turistik, Ticari, Akraba Ziyareti Online vize başvurusu

Avustralya Turistik, Ticari, ve Akraba ziyareti vize başvuruları yerinizden kalmadan danışmanlarımızla online yapabilirsiniz.

İngiltere’de

İngiltere’de Foundation Üniversite Lisans ve Master programlarına başvuran öğrenciler için önemli uyarı.

İngiltere’de Foundation, Üniversite Lisans ve Master programlarına başvuran öğrenciler için önemli uyarı. TOEFL sınavı artık başvurularda ve vize işlemlerinde kabul edilmeyecek. UKBA’in 13.Şubat’ta ya

Almanya'da

Almanya'da İngilizce ve Almanca Master Programları

ALMANYA'DA İNGİLİZCE ve ALMANCA MASTER PROGRAMLARI

Fransa'da

Fransa'da Grandes Ecoles Üniversitelerinde İngilizce ve Fransızca Üniversite Eğitimi

FRANSA'DA GRANDES ECOLES ÜNİVERSİTELERİNDE İNGİLİZCE ve FRANSIZCA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

ispanya

ispanya da ingilizce master programlari

Yurtdışı eğitimde son yıllarda yıldızı parlayan merkezilerden biri olan İspanya, ılıman iklimi, doğal güzellikleri ile Avrupa’da en fazla yabancı öğrenci çeken ülkelerdendir. Her ne kadar Türk öğrenci

İrlanda'da

İrlanda'da İngilizce Work and Study 6 ay dil öğrenin 6 ay çalışın

İrlanda'da 25 hafta (6 ay) İngilizce kursuna başvuran öğrencilerin 6 ayda İrlanda'da fazladan kalıp çalışabileceğini biliyor muydunuz

İrlanda'da

İrlanda'da İngilizce Work and Study 6 ay İngilizce öğrenin 6 ay çalışın

İrlanda'da 25 hafta (6 ay) İngilizce kursuna başvuran öğrencilerin 6 ayda İrlanda'da fazladan kalıp çalışabileceğini biliyor muydunuz ? Neredeyse her Avrupa Birliği ülkesinde bırakın çalışma iznini, v

University

University of Massachusetts Master hazırlık programları

University of Massachusetts Boston, Boston şehrindeki tek devlet üniversitesidir. 9 fakültesi ile Massachusetts eyaletindeki ilk 20 üniversite arasındadır. Amerika’daki bu seçkin üniversiteye giriş...

Yeni

Yeni Zelanda'da Öğrencilere Çalışma İzni...

01.Ocak.2014'den itibaren geçerli olacak uygulama ile Yeni Zelanda'da İngilizce dil kurusuna giden öğrenciler IELTS sınavına girmeden çalışma izni alabilecek.

Yurtdışı

Yurtdışı Eğitimde Yök ve Denklik

Yurtdışında eğiitme karar vermeden önce YÖK ve denklik işlemleri hakkında bilmenşz gereken herşeyi sizin için derledik

EUROPEAN

EUROPEAN UNIVERSITY'DEN ONLINE MBA

Çalışırken uluslar arası prestijli bir MBA diplomanız olsun

Avustralya'da

Avustralya'da İngilizce dil eğitimi

Okul ücretinizi TAKSİT TAKSİT ödeyin.

Etiketsiz

Etiketsiz Vize Uygulaması

Etiketsiz Elektronik Vize Uygulaması