Yüksek kaliteli program seçenekleri

Sertifika ve Diploma için Eğitim Kurumları - Kanada

Alexander College

Alexander College Kanada, Burnaby ve Vancouver olmak üzere iki kampüse sahiptir. Burnaby, Vancouver coğrafi merkezinde bulunan büyük bir yerleşim yeridir. Alexander College Burnaby kampüsü McKay Caddesi üzerinde yer almaktadır. Vancouver kampüsü ise Vancouver’un merkezinde Hasting caddesinde yer almaktadır.

Algonquin College

Kanada’nın en büyük yüksek öğretim kurumlarından biri olan Algoquin College, 22.000’den fazla öğrencisine 175’in üzerinde programı Ön lisans, Lisans ve Yüksek lisans programı sunmaktadır. Algonquin College kişiselleştirilmiş öğrenme seçenekleri, saha çalışmaları ve maaşlı ve maaşsız stajlarıyla yerli ve yabancı öğrencileri iş dünyasına hazırlamaktadır.

George Brown College

George Brown College, Toronto’da 3 ayrı kampüste eğitim sunmaktadır. Lisans ve yüksek lisans programları hem öğrencilerin hem de işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulmuştur. Kolejde programlar ve içerikleri oluşturulurken endüstri liderleri ile istişare yapılmıştır. Fakültelerde öğrencilerin işyerinde başarılı olmaları için gerekli teknik becerileri öğretmekte ve geliştirmektedir.

Niagara College

Kanada’nın en iyi yüksek öğretim kurumlarından biri olan Niagara College, 1967 yılında Welland’da kapılarını açıp Niagara bölgesinin diğer bölgelerine doğru gün geçtikçe genişlemiştir.

York University School of Continuing Studies

York Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, sürekli değişen bir dünyada profesyonel büyümeye adanmış farklı bir öğrenci, mezun ve endüstri uzmanları topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır.