İngiltere Dil Okulları

Köklü Eğitim Kurumları

İngiltere Dil Okulları
İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları

Avrupa’nın batısında Büyük Britanya adasında yer alan İngiltere, kuzeyde İskoçya, batıda Galler ile komşudur. Britanya takımadalarında Avrupa Kıtası'na en yakın olan ülke olan İngiltere Fransa'dan en dar kısmı 52 km genişliğinde olan Manş Denizi ile ayrılır.

İngiltere’de dil okullarında İngilizce öğrenirken öğrencilerimizin en çok tercih ettiği şehirler arasında ilk sıraları Londra, Brighton, Bournemouth, Newcastle, Edinburgh, Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester ve Nottingham yer almaktadır.

İngilizceyi öğrenmek için akla ilk gelen ülke şüphesiz İngilizcenin ana vatanı İngiltere olmaktadır. İngiltere, İngilizcenin doğduğu ve dünyada bir iletişim dili haline geldiği ülkedir.

İngilizcenin tüm dünyada iletişim dili olarak kabul edilmesinin şüphesiz en büyük rolü İngilizlerin deniz aşırı ülkelerde yaptıkları keşifler ve dünyanın her yerindeki eski sömürge ülkelerine dillerini taşımış olmalarıdır. Günümüzde ise başta İngiltere ve İngilizce konuşulan ülkelerin ticaret, bilim ve teknolojideki üstünlükleri ve dünya para piyasalarını ellerinde tutmaları İngilizceyi en az bir yüz yıl daha dünya iletişim dili olmasını garantilemiştir.

 • İngiltere Dil Okulları - İngiltere dil eğitimi

  Yurtdışında İngilizce öğreniminde İngiltere’nin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri; İngiltere dil okullarının, İngilizce öğretmedeki tecrübelerinin diğer ülkelerdeki dil okullarına göre çok daha fazla olmasıdır. İngiltere’de İngilizce dil kurslarının birçoğu yabancı dil öğretmede 50 yılın üzerinde tecrübeleri bulunmaktadır. İngilizce dil öğretimindeki bu tecrübe İngiltere’deki İngilizce dil kurslarını sadece İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için değil, İngilizce öğreten yabancı öğretmenler için de bir cazibe merkezi haline getirmiştir. İngiltere’de her yıl yaz aylarında İngilizce öğretmenlerine yönelik metodoloji ve yeni öğretim teknikleri üzerine kurslar düzenlenmekte ve dünyanın her yerinden İngilizce öğretmenleri bu kurslara katılmaktadır. İngiltere’de dil kurslarının bu tecrübesi sayesinde çoğu dil okulu kendi eğitim müfredatını geliştirmiş, belirli bir kitaba bağlı kalmak yerine farklı birçok kaynaktan faydalanarak İngilizce öğretme yolunu seçmişlerdir. İngiltere’de dil okulları 8 yaşından 50 yaşına kadar öğrencilere farklı teknik ve yöntemler ile İngilizce dil eğitimi vermektedir. İster 24 yaşında yeni mezun bir öğrenci olun, ister 45 yaşında bir yönetici olun İngiltere’de dil okullarında İngilizceyi farklı yöntemler iler sizlere öğretecek bir İngiltere dil okulu bulmak mümkündür.

  İngiltere’de dil okullarında İngilizce dil kursunu diğer ülkelerden ayıran bir özelliklede döviz kurudur. Sterlin, bazen Pound olarak da adlandırılır, Euro’dan daha değerli bir para birimidir. İngiltere ekonomisi ile Avrupa Birliği ülkelerinde çok daha gelişmiş bir ekonomiye sahiptir.

  İngiltere dil okullarında İngilizce dil kursunu almanın bir avantajı da ülkemizde okullarımızda, üniversite ve özel dil kurslarında öğretilen İngilizcenin aksan olarak İngiltere’de kullanılan aksan ile aynı olmasıdır. İngiltere’de dil okullarına giden bir öğrenci bunun farkına çok kolay varamayacaktır ama özellikle Avustralya’ya, Amerika’yı veya Malta’da İngilizce kursuna giden bir öğrencinin konuşulan aksana ayak uydurması, söylenenleri anlaması ortalama 6 haftalık bir süreç gerektirmektedir. Buda özellikle kısa süreliğine İngilizce eğitimi almak isteyenlerin İngilizce dil kursu için İngiltere’yi tercih etmesi çok büyük bir avantajdır. İngiltere Türkiye’ye ana dili İngilizce olan en yakın ülkedir. Ülkemizden bir gün içinde İngiltere’nin birçok farklı şehrine farklı havayolları ile ulaşmak mümkündür.

  İngiltere’de İngilizce eğitimi yerel dil okullarında ve uluslar arası İngilizce dil okulları zincirlerinde verilmektedir. İngiltere’de İngilizce eğitimi veren yerel İngilizce dil kursu özellikle Londra içinde öğrencilere çok ucuz fiyatlarla eğitim vermektedir. Bu okulların bazıları öğleden sonra derslerini daha ekonomik hale getirmişlerdir. Birçoğu ise daha kalabalık sınıflarda (15 - 20 kişilik) eğitim vererek maliyetleri düşürmektedir.

  İngiltere’de İngilizce dil kursları için uluslar arası zincir dil okullarına gitmek de mümkündür. Başta İngiltere’de olmak üzere tüm dünyada şubeleri olan bir zincir dil okulları İngiltere’nin farklı şehirlerinde İngilizce dil kursu vermektedir. Bu okulların diğer yerel okullardan farklı kılan tüm dünyada aynı müfredat programlarını takip etmeleri, tüm dünyadaki okullarında aynı eğitim materyallerinden, okullarındaki yangın söndürücüye kadar aynı markanın kullanılmasıdır. Çok sayıda öğrenciye aynı anda eğitim vermenin avantajı ile haftalık eğitim ücretleri genellikle 160 ile 200 GBP aralığında değişmektedir. Genelde Londra, Cambridge, Oxford, Brighton İngiltere’de dil okulları için çok tercih edilen şehirlerde eğitim vermektedirler. Bu tür zincir okulları küçük bir İngiliz kasabasında bulmak pek mümkün değildir. Orta ve büyük çaptaki bu okulların bazı merkezlerinde 800’e kadar öğrenci bulunabilmektedir. İngiltere’de İngilizce kursları dil konuşan öğrencilerin sayısının % 15’i geçmemesine özen gösterirler. Bu okulların özellikle 24 ve 36 haftalık programlarının haftalık ücretleri son derece uygundur. Uzun süreli programlarının genellikle belirli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Bu tarihlerde başlayan İngilizce dil kursları çok daha başarılıdır. İngiltere’deki zincir İngilizce okulları aile yanı konaklama yanında, özel yurt konaklaması da sunmaktadır. Hatta bazı yurtları kendileri işletmektedir. 16 yaş üstü öğrencilerin kabul edildiği bu yaz okullarında yurtlar, 18 yaş üstü öğrenciler içindir. İngiltere’deki zincir İngilizce dil kursunda yaş ortalaması 22 civarındadır.

  İngiltere’de dil eğitimini büyük zincir dil okullarında öğrenmenin bir dezavantajı bu İngiltere dil okullarının büyüklüklerinden kaynaklanan yapısal sorunlardır. Küçük bir yerel İngiltere dil okulunda öğrencilerin yaşayacağı hemen hemen her soruna bir e-mail veya telefon ile çözüm bulmak çok mümkünken, İngiltere’deki İngilizce dil kursu veren uluslar arası zincir okullarda bu iş için yarım gün yazışmak gerekmektedir. Mesela İngiltere’ye vardıktan hemen sonraki bir gün seviye tespit sınavına giren bir öğrenci, evinden başka bir yerde uyumanın veya sabah okulu bulmanın vermiş olduğu heyecan ile seviye tespit sınavında gerçek seviyesinde çıkmayabilir. Bunu ancak sınıfında bir iki gün ders aldıktan sonra anlayacaktır. İngiltere’deki yerel bir dil okulunda bu sorunu çözmek için yeniden seviye tespit sınavı istemek yeterli olacaktır. Öğretmeni ders sonrası öğrenciyi aynı gün teste alacak ve çıkan sonuç ile gerekiyorsa sınıfını değiştirecektir. İngiltere’deki bir zincir İngilizce dil kursunda bu sorunu çözmek için kayıt bürosuna sorunun yazılması, kayıt bürosunun sorunu akademik birime, onlarında öğretmen iletmesi, sınav için gün verilmesi, sınav sonucunun okunması ve aynı şekilde sonucun iletilmesi birkaç gün sürecektir.

  İngiltere’de dil eğitimini devlet liselerinde de almak mümkündür. İngiltere’deki bir çok devlet lisesi ülkeye gelmiş göçmenlere ve yabancı öğrencilere aynı sınıflarda İngilizce eğitimi vermektedir. Devlet liselerindeki İngilizce dil kursu genellikle Eylül ve Haziran ayları arasında verilmektedir. Programlara Eylül, Ocak ve Nisan ayında 12’şer haftalık dönemler halinde katılmak mümkündür. İngiltere’deki devlet liselerinde verilen İngilizce dil kursunun amaçları bu liselerde eğitim görecek öğrenciler için yeterli İngilizce alt yapısını oluşturmaktır. Bu nedenle İngiltere’deki bu tür İngilizce dil okullarında ortalama öğrenci yaşı 17 civarındadır. İngiltere’de liselerde verilen İngilizce eğitim programları başlangıç üstü seviyede İngilizce bilen öğrenciler içindir. Bu tür okulların eğitim ücretleri devlet tarafından belirlenmekte, rekabet koşullarına göre değil maliyete dayalı bir ücret politikası izlenmektedir. Bu tür okulların öğrenciler açısından en cazip yanı binlerce lise ve kolej öğrencisi ile beraber aynı kampüste eğitim almaktır. Bu tür okullar İngiltere’de lise eğitimi alacak ve tanıdıklarının yanına kalacak, gidecekleri bölgede özel dil okulu olmayan öğrenciler için idealdir.

  İngiltere’de İngilizce dil kursunu üniversitelerde de almak mümkündür. İngiltere’de hemen hemen her üniversitede İngilizce dil kursu programları verilmektedir. Bu programlara yıl boyu Eylül ve Haziran ayları arasında genel İngilizce ve yaz aylarında pre-sessional İngilizce kursları olarak verilmektedir. İngiltere’de İngilizce eğitimini üniversitelerde almak isteyen öğrenciler Eylül - Haziran ayları arasında verilen İngilizce dil okullarında derslere Eylül, Ocak ve Nisan ayında başlayabilirler. Derslere dönemler verildiği için İngiltere’de üniversitelerde verilen İngilizce dil okullarına 12’şer haftalık dönemler halinde kayıt olmak gerekir. İngiltere’de İngilizce dil kursları veren kurumlar arasında üniversiteler en az tercih edilen eğitim kurumlarındandır. Gerek eğitim maliyetlerinin yüksek olması, gerekse sadece orta üstü seviyede öğrencileri kabul etmeleri bunda büyük önem oluşturmaktadır. İngiltere dil eğitimi alacak ve bu eğitimi İngiliz üniversite öğrencileri ile yanı kampüsü paylaşarak almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği İngiliz üniversitelerindeki İngilizce dil kursu genelde yarım gündür ve öğrencilerine yurt konaklaması sunmamaktadır.

  Pre-sessional İngiltere dil okulları ise bu üniversitelerden lisans ve genellikle de yüksek lisans, master kabulü almış öğrencilerin kendilerinden istenen yeterli İngilizce dil seviyesine ulaşamamaları halinde gittikleri 4, 6 veya 8 haftalık yaz dönemi İngilizce programlarıdır. İngiltere’de üniversitelerde verilen pre-sessional İngilizce dil kurslarının en büyük özelliği öğrencilere tekrar bir sınava girmeden master programlarına başlama imkanı vermesindendir.

  İngiltere sadece İngilizlerin değil dünyanın dört bir tarafından gelen yabancıları kucak açan bir ülkedir. Özellikle Londra’da halkın % 60’a yakın bir oranı İngiltere’de doğmamış, sonradan İngiltere’ye yerleşmiş kişilerden oluşmaktadır. Londoner olarak adlandırılan bu grup kendi ülkelerinden yemek ve yaşam kültürlerini de Londra’ya getirmektedirler. Londra’daki yaşam Londra’ya sonradan gelenlerin, hatta bunların arasında hiç İngilizce bilmeyenlerin de olduğu düşünülerek planlanmıştır. Londra metrosunda yazıdan çok yönlendirme işaretlerinin olması, metro vagonlarında anonsların yazılı olarak ekranlara yansıması, havalimanlarının İngilizce bilmeyen kişilerinde yollarını bulacağı şekilde düzenlenmiş olması İngiltere’de yabancıların sosyal hayata karışabilmelerine olanak sağlamaktadır. İngiltere’nin yaşamın her alanında oturmuş bir düzenin olması ülkedeki yabancıları hayata çok kolay adapte olmasına olanak sağlamaktadır. Daha önce yurtdışına çıkmamış bir öğrenci çok kolay havalimanında yolunu bulmakta ve otobüs ile İngilizce eğitim alacağı şehre gidebilmektedir. Birçok öğrenci İngiltere’de vardıktan bir hafta sonra hayat kolaylıkla adapte olduklarını farklı durumlar karşısında zorluk çekmeden hayatlarını sürdürebildiklerini ifade etmektedir.

 • İngiltere Dil Okulları - İngiltere dil eğitimi programları

  İngiltere dil eğitimi alırken öğrencilerin dikkat etmesi gereken bir konulardan biri de seçeceği dil okuludur. Birçok öğrenci sadece İngilizce kursuna kayıt olmak istiyorum dese de İngilizce öğrenmedeki hedeflerine ve seviyelerine göre farklı eğitimler almaları gerekmektedir. İngiltere’de İngilizce dil okullarında verilen eğitimler ders saatlerine göre yarım gün veya tam gün olarak ikiye ayrılmaktadır. Yarım gün kurslar en az 15 saat / 20 ders sürmektedir. İngiltere’deki yarım gün İngilizce dil okullarında genelde dört temel öğrenme becerisi üzerine eğitim verilmektedir. Tam gün süren İngiltere’deki İngilizce dil okulları ise genelde 22.5 saat / 30 ders eğitim vermektedir. Tam gün süren yoğun İngilizce programlarında yarım gün süren programlara ek olarak öğrencilerin seviyelerine göre İngilizce telaffuz, kelime bilgisi, sınav hazırlık gibi seçmeli dersler verilmektedir. Genel İngilizce dersleri yanında İngiltere’de İngilizce eğitimlerinde verilen iş İngilizcesi, sınav hazırlık İngilizce programları da öğrencilerin İngilizce öğrenme amaçlarına göre tercih edilen programlardandır. İngiltere’de İngilizce dil kursları sadece öğrenciler değil aynı zamanda birçok İngilizce öğretmenleri de tercih etmektedir. İngilizce öğretmenleri için verilen farklı metodolojiler ve öğretim teknikleri sunan Teacher training programı da öğretmenlerin en çok tercih ettiği programlardandır. Erasmus + Avrupa Birliği fonlarından da öğretmenlerimizin faydalanabileceği bu eğitimler İngiltere’deki dil okulları, kolej ve üniversitelerde verilmektedir.

 • İngiltere Dil Okulları - Genel İngilizce

  İngiltere’de dil okulları genel İngilizce kursları, İngilizceyi gündelik yaşamda etkili ve akıcı olarak kullanabilmek isteyen veya İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için ideal ders programlarını içermektedir. İngiltere’de İngilizce dil okulları genel İngilizce kurslarında İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma ve telaffuz eğitimleri üzerine odaklı dersler işlenmektedir. Genel İngilizce kurslarına katılan öğrenciler derslere düzenli olarak katıldıkları takdirde istedikleri verimi kısa sürede alabilmektedir. İngiltere’de İngilizce dil kursları alan öğrencilerin en çok tercih ettiği kurslardan olan genel İngilizce programı genelde haftada en az 15 saat / 20 dersten oluşmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - İş İngilizcesi

  İngiltere dil okulunda iş yaşamında İngilizceyi profesyonel olarak kullanmak isteyenlere yönelik hazırlanmış mesleki İngilizce dil kursu verilmektedir. İngiltere dil okulları iş İngilizcesi kursları, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma derslerinden oluşan genel İngilizce dil kursuna ek olarak genelde haftada 8 dersten oluşmaktadır.

  İş İngilizcesi kurslarında İngilizce toplantı, sunum yapma, e-mail yazma, telefonda İngilizce konuşma becerisi, raporlama, mektup yazma dersleri verilmektedir. İngiltere’de İngilizce dil okullarında iş İngilizcesi kursuna katılan öğrenciler İngilizceyi kısa sürede profesyonel olarak kullanabilme becerisine sahip olmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz

 • İngiltere Dil Okulları - IELTS sınavına hazırlık kursları

  Dünyanın birçok ülkesindeki üniversite ve kurum tarafından tanınırlığı bulunan, geniş bir saygınlık alanına sahip, dünyanın farklı ülkelerinden her yıl bir milyonun üzerinde adayın katıldığı genel ve akademik İngilizce yeterliliğini ölçen önemli bir sınav olan IELTS, öğrencilerin akademik ve iş kariyerlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır.

  IELTS hazırlık kursu genelde haftada 20 dersten oluşan genel İngilizce kursuna ek olarak verilmektedir ve haftada 8 saatten oluşmaktadır. İngiltere’de İngilizce eğitimi veren bazı okullar 20 dersten oluşan kısa süreli IELTS hazırlık kursları da vermektedir.

  IELTS hazırlık kurslarında, İngilizce dil bilgisi, kelime bilgisi ve dil becerileri konuları üzerine odaklı işlenen derslerde öğrencilere sınav teknikleri ne konuları üzerine alıştırmalar yapılmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - İngiltere yaz okulları

  Yaz aylarında birçok üniversite, lise, kolej ve özel dil okulu genç öğrenciler için (8-16 yaş arası) öğrencilere yarım gün İngilizce dil eğitimi ve yarım gün aktivite ve gezilerden oluşan İngilizce yaz okul programları sunmaktadır. Genelde hafta için beş gün eğitim ve aktivitelerden oluşan İngiltere yaz okullarında hafta sonu geziler de yapılmaktadır. İngiltere’de İngilizce yaz okullarına ister toplu halde okul grupları ile ister bireysel katılmak mümkündür. Genç yaştaki öğrenciler ve ilk defa yurtdışına çıkacak, öğrenciler grup programlarını tercih etmektedir. Yaz okul programları İngilizce öğreniminden daha çok kişisel gelişim odaklıdır. Yaz okul programlarına 18 yaş altı öğrenciler en fazla dört hafta katılabilmektedir.

  İngiltere dil eğitimi veren her kurum yasal izin alarak faaliyet göstermektedir. Okulların genelde kalite denetimleri The British Council tarafından yapılmaktadır. İngiltere dil eğitimi alacağınız İngilizce dil okulunun kalitesi hakkında detaylı bilgi almak için Gkr yurtdışı eğitim danışmanlık üyeleri sizlere gerekli yardımı sağlayacaktır.

 • İngiltere Dil Okulları - Brighton

  Sahili, canlı müzikleri ve dinlenme alanlarıyla İngiltere dil okullarında İngilizce öğrenirken hayatın tadını çıkarabileceği birçok güzelliğe sahip olan Brighton özellikle yaz mevsiminde binlerce turist ağırlamaktadır. Ziyaretçiler Brighton’ın doğasını ve kültürel güzelliklerini izlerken Brighton’un neden bu kadar popüler olduğunu keşfetmektedirler. Zengin butik seçenekleri ile North Laine, tarihi alışveriş merkezleri Royal Pavilion ve Dome, The Lanes Deniz Yaşamı Merkezi, Brighton Limanı, Marina Köyü, Odeon 8 ekranlı sinema Brighton ‘da turistlerin en çok ziyaret ettiği merkezlerdir. Brighton sadece yaz aylarında değil kış aylarında da İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Londra’ya 60 dakika tren mesafesinde olması ama Londra’ya göre çok daha ekonomik yaşam maliyeleri İngiltere dil okullarında İngilizce öğrenenler ilk birkaç şehir tercihinden birinin Brighton olmasının nedenidir. Brighton’da İngilizce öğrenmek isteyenler yerli ve uluslararası bir çok İngiltere dil okulundan birini tercih edebilmektedir. Brighton’da İngilizce dil kursu alırken aile yanı, öğrenci evleri ve sınırlı sayıdaki okul yurdunda konaklama imkanı da bulunmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Oxford

  Oxford, dünyanın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere'nin güneydoğusunda Londra’ya 80 km uzaklıkta bulunan kültürel ve tarihi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Oxford, yoğun öğrenci nüfuslu, hareketli ve enerjik bir üniversite şehridir. Oxford Üniversitesi’nin neredeyse şehrin her yanına yayılmış binaları her yıl binlerce turistin ilgisini çekmektedir. Özellikle İngiltere’de İngilizceyi akademik çalışmaları için tercih eden öğrencilerin tercih ettiği Oxford, Londra’ya 1,5 saat mesafesi ve bir öğrenci şehri olması nedeniyle canlı bir sosyal hayata sahiptir. İrili ufaklı bir çok İngilizce dil okulunun bulunduğu Oxford’da İngilizce dil kursu alan öğrenciler genellikle aile yanında konaklarlar. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Cambridge

  Cambridge’de Oxford gibi üniversitesi ile tanına bir şehirdir. Oxford’da göre çok daha küçük olan şehir Londra’ya 45 dakika tren mesafesindedir. Ekonomik yaşam maliyetler, bir çok İngilizce dil kursu ve sıcak kanlı insanları ile İngiltere’de İngilizce dil kursu alırken Londra’dan çok uzak olmayan küçük bir şehirde eğitim almak isteyenler için ideal bir merkezdir. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Newcastle

  Newcastle, Tyne Nehrinin kuzey yakasında bulunan İngiltere’nin en ucuz şehri olmanın yanında en kalabalık şehirlerinden biridir. Hafta sonu etkinlikleri ve birçok kültürel aktivitenin yapılabileceği Newcastle, dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle önemli bir dil okulu şehri haline gelen gelmiştir. Newcastle, Northumbria ve Newcastle Üniversitesi gibi iki önemli üniversiteye sahiptir.

  Çeşitli alışveriş merkezleri, kültürel aktiviteleri ve tarihi binalarıyla gelişmiş bir şehir merkezine sahip olan Newcastle’ da evler genelde Victorian stili mimariyle inşa edilmiştir. Londra, Manchester, Edinburgh, Birmingham, Liverpool, Glasgow, Aberdeen, Leeds, York gibi önemli şehirlere direkt hızlı tren bağlantısı olan Newcastle’da ayrıca şehri boydan boya ören hafif raylı sistem metro ağı bulunmaktadır. Newcastle’da İngilizce dil eğitimini özellikle çok az Türk öğrencinin olduğu okullarda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler tercih etmektedir. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Londra

  Yüzlerce yıl önce bir Roma şehri olarak kurulmuş olan ve çok sayıda kültürü barındıran tarihi bir şehir olan Londra, günümüzde İngiltere’nin ticari ve turistik merkezi olması nedeniyle her yıl milyonlarca turist ağırlamaktadır. Londra uzun yıllar boyu farklı dil, din, ırktan insanları içinde bulundurup kültürlerini kaynaştırmıştır. Öğrencilerin ve turistlerin yıl boyu yapabilecekleri birçok aktivitenin olduğu Londra konumu, kültürü ve yaşam tarzı ile yurtdışı dil eğitiminde en çok tercih edilen popüler bir şehirdir. İngiltere dil okulunda İngilizce dil eğitimi düşünen hemen hemen herkesin ilk düşündüğü şehir olan Londra’da bir çok İngilizce dil okulu bulunmaktadır. Bu okullar yıl boyunca öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir. Londra’da İngilizce öğrenmenin yaşam tecrübesi açısında bir çok faydası olsa da yaşam maliyetlerinin yüksek olması bir çok öğrenci için dezavantaj oluşturmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Liverpool

  İngiltere’nin doğusunda bulunan Liverpool şehirdeki limanın hızla gelişmesi ve buna bağlı olarak nüfusun hızla artması ve bölgenin coğrafi olarak genişlemesi ile şehir statüsüne taşınmıştır. Liverpool gelişen sanayisi ile de değişik bölgelerden göç alan bir şehirdir. Liverpool, İngiltere Premier Ligi’inde oynayan, Everton ve Liverpool F.C. adlı iki ünlü futbol kulübüne ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’de en başarılı futbol kulübü olarak görülen Liverpool F.C. 18 defa İngiltere Premier Ligi’nde birinci olma başarısı göstermiştir. Liverpool’da İngilizce eğitimi veren bir çok dil kursu ve üniversite bulunmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Leeds

  Leeds, İngiltere'nin West Yorkshire bölgesinde bir şehirdir. Leeds, Viktorya dönemi İngiltere'sinin önde gelen sanayi merkezlerinden biriydi. Leeds şehir müzesi, yerel tarihle ilgili bilgilerinizi tazeleyecek muhteşem bir yerdir ve pek çok gezgin bu şehre yapılan ziyaretin Kraliyet Silahları'nı görmeden eksik kalacağını söylemektedir.

  Londra'dan arabayla yaklaşık 3 saat uzaklıkta olan Leeds öğrenci hareketliliğinin önemli merkezlerindendir. Yapılacak birçok renkli aktiviteye sahip olan Leeds’in aynı zamanda önemli bir spor geçmişi de vardır. Yurtdışı dil eğitimi için şehre gelen öğrenciler ve ziyaretçileri sıkmayan güzel bir İngiltere şehirdir. Leeds, İngiltere’nin kuzeyindeki ünlü Manchester ve Liverpool şehirlerine seyahat edebileceğiniz merkezi bir konumda bulunmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere Dil Okulları - Bristol

  İngiltere’nin nüfus bakımından en kalabalık altıncı büyük şehri olan Bristol güneybatı İngiltere bölgesinde bulunmaktadır. Bristol ticaret, kültür ve eğitim açısından bulunduğu bölgede liderdir. Şehrin ekonomik gücü, mühendislik, havacılık, finansal servisler, medya ve turizm gibi alanlardan gelmektedir. Çok iyi bir ulaşım ağının olduğu Bristol’den Londra ve diğer kentlere günü birlik gitmek mümkündür. Karayoluyla Londra’ya yaklaşık iki buçuk saat uzaklıktadır. Şehir birçok eğlence, spor ve alışveriş aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz bir yer olduğu gibi aynı zamanda büyük şehirlerde olmayan topluluk hissini de vermektedir. Bristol, karnavalları, festivalleri, arları, müzeleri, sanatçıları ile hem hareketli bir şehirdir hem de dinlenmek isteyenler için birçok olanak sunar. Şehir 1000 yıllık bir limana sahiptir ama bu tarihi limanlar kapanmış ve eğlence ve sanat aktiviteleri için tekrar düzenlenmiştir. Şehir nüfusuna göre yaşayan insanlar için çok fazla açık alana sahiptir. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • İngiltere’de İngilizce dil kurslarında konaklama

  İngiltere konaklama alternatifleri açısında öğrencilere en fazla konaklama çeşitliliğini sunan ülkelerin başında gelmektedir. 1950’li yıllardan bu yana İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin konaklama ihtiyaçları çözmek için İngilizlerin bulduğu en popular çözüm aile yanı konaklamadır. Aile yanı konaklama temelde bir İngiliz ailesinin yanında misafir olarak aile ile beraber yaşayarak öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeleridir. İngiltere’de İngilizce öğrenirken en çok tercih edilen konaklama şekli olan aile yanı konaklama son 20 yıl içerisinde değişikliklere uğramış ve günümüzden her aile için geçerli olmasa da birçok aileler için ek gelir imkanı sağlayan oda kiralama şekline dönüşmüştür. Özellikle büyük şehirlerin dışındaki küçük yerleşim birimlerinde halen bu konaklama şekli en başarılı ve en popüler konaklama şeklidir. Aile yanı konaklamalarda okullar öğrencilerden aldıkları konaklama ücretlerinde kesintiler yaparak ailelere öderler. Ailelere en yüksek ücreti ödeyen okullar her zaman bölgelerinden en iyi aileleri ile çalışan okullardır. Aile yanı konaklamada dikkat edilmesi gereken noktalar öğrencilerin ne tür bir aile yanında kalmak istediklerini başvuru formunda açık ve net belirtmesidir. Mesela kaldığınız evde kedi veya köpek olması size rahatsız edecekse başvuru formunda mutlaka ‘ev hayvanı olan aile istemiyorum’ diye belirtmelisiniz. İngiltere’deki ailelerin neredeyse % 70’de ev hayvanı olduğu düşünülürse kedi veya köpeksiz aile bulmak oldukça zor olacaktır.

  Sigara içilmeyen bir ev tercih etmek, İngiltere’de hiç zor olmayacaktır. İngiltere’de birçok evde internet bağlantısı olsa da bazı ailelerde günümüzde bile internet bağlantısı olmayabilir, bazı aileler ise limitli internet paket sahibidir. Evde internet bağlantısı olan aileleri tercih etmek aileniz ve arkadaşlarınız ile iletişim kurmak için önemlidir.

  Evde küçük çocuk olması da öğrencilerin dikkat etmesi gereken tercihlerden biridir. Evde küçük bir çocuk olması evde gürültü anlamına gelecektir. Bazı öğrenciler ortak banyo tuvalet kullanılan evlerde sadece hemcinsi öğrencilerin kalmasını isteyebilir. Okullar bu tür taleplere çok alışık oldukları için bu talebinizi yerine getirebileceklerdir.

  İngiltere’de İngilizce öğrenmeye giden bir öğrenci yanında kalacağı ailelerinde anadilinin İngilizce olması, doğma büyüme İngiltere’de yaşıyor olmalarını beklemektedir. İngiltere’de İngiliz pasaportu sahibi tüm aileler İngiliz kabul edilmekte, ırk ve ten renklerine göre bir ayrım yapılmamaktadır. Eğer bu konuda endişeleriniz varsa danışmanlarımız istekleriniz doğrultusunda aile ayarlayabilecek okullar konusunda sizi bilgilendirecektir.

  İngiltere’de İngilizce öğrenirken öğrenciler aile yanı konaklamalarda, taleplerine göre tek veya iki kişilik odalarda kalabilir. İki kişilik odalar beraber seyahat eden arkadaşlar için idealdir. Bazı okullar iki kişilik odada konaklamak isteyen öğrencileri eşleştirse de genel olarak iki kişilik odalar arkadaşı ile kayıt yaptıran öğrencilere verilir. Aile yanı konaklamalar genelde yarım pansiyondur. Yarım pansiyon konaklama sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini içermektedir. İngiltere’de sabah kahvaltısı büyük olasılıkla beklentilerinizi karşılayamayacaktır. Ülkemizdeki kahvaltılardan çok daha zayıf olan sabah kahvaltısı kızarmış ekmek, çay ve reçelden oluşmaktadır. Akşam yemekleri ise sıcak yemeklerden oluşur. İngiltere’deki bazı İngilizce dil okulları tam pansiyon konaklamada önermektedir. Tam pansiyon konaklama sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerine ek olarak paket öğle yemeklerini de içermektedir. Paket öğle yemekleri sandviç, içecek ve meyveden oluşmaktadır. Az sayıda özellikle büyük şehirlerdeki okullar yemeksiz aile yanı konaklama öneren aileler ile de çalışmaktadır.

  Aile yanı konaklamalarda aksi belirtilmedikçe banyo, tuvalet ve evin diğer alanları ortak kullanılmaktadır. Bazı aileler ek ücret karşılığı özel banyo tuvaletli odalarda öğrenci ağırlamaktadır. İngiltere’de aile yanı konaklamada kalacağınız ailenin sosyal ve ekonomik düzeyi kalacağınız evin konforu ve yaşam tarzını da doğrudan etkilemektedir.

  İngiltere’de İngilizce öğrenirken uzun süreli konaklamada öğrenci evleri İngiltere’de en çok tercih edilen konaklama şeklidir. Bu konaklamada türünde öğrenciler bir evin odaları tek tek kiralayıp ve ortak alanları beraber kullanmaktadırlar. Daha çok yetişkin öğrencilerin tercih ettiği bu konaklama, öğrencilere daha fazla bireysel özgürlük tanımaktadır. Maliyet olarak da en ucuz konaklama şekillerinden biri olan öğrenci evlerini kiralarken öğrenciler iki haftalık depozito öderler. Faturalar (elektrik, su, internet gibi) kiraya dahil olabileceği gibi ayrıca da toplanabilir. Evin ortak alanları mutfak, banyo diğer öğrenciler ile beraber kullanılmaktadır. Öğrenci evlerinde kalmak isteyen öğrencilerin öncelikle gidecekleri şehirde bir aile yanında kalıp bir müddet şehri tanımaları ve öğrenci evlerini ziyaret ederek karar vermeleri daha doğru olacaktır.

  Yurt konaklaması sanıldığının aksine İngiltere’de İngilizce öğrenen öğrencilerin en az tercih ettiği konaklama şekli değildir. Bunun nedeni sayıca yurtların kısıtlı olması ve özel yurt sektörünü sadece Londra ve bir kaç büyük şehirde gelişmiş olmasıdır. İngiltere’de yurtların neredeyse tamamına yakını devlete ait üniversite yurtlarıdır ve Eylül ile Haziran arasında bu yurtlar İngiliz öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Durum böyle olunca bu yurtlar sadece yaz ayların İngilizce öğrenmek isteyenler için elverişli konuma gelmektedir. Bu yurtların çoğu 1980’lerin başında inşa edilmiş banyo tuvaletin ortak kullanıldığı yurtlardır. İngiliz devlet yurtlarının çok az bir kısmında özel banyo tuvaletli oda bulunmaktadır. Londra ve diğer büyük şehirlerde Nido, The Stay Club, Unite gibi özel yurtlar bulunmaktadır. Bu yurtlar öğrencilere otel konforunda konaklama vermektedir. Bu yurtların sayısı çok az olduğu için her zaman bir bekleme listesi bulunmaktadır. İngiltere’de İngilizce eğitimi alırken bu tarz yurtlara gideceğiniz dil okulunuzdan bağımsız olarak danışmanlarımız aracılığı ile başvurabilirsiniz. Yurtlarda konaklama genelde yemeksizdir. Öğrenciler ortak mutfaklarda kendi yemeklerini pişirebilmektedirler. Ortak mutfaklarda ayrıca öğrenciler için buzdolapları da bulunmaktadır. Yurtlarda sadece 18 yaş ve üstü öğrenciler kalabilir. Bazı özel yurtlar öğrencilerin ayda sekiz gün kadar misafir getirmelerine izin vermektedir. Yurtlarda bazılarında 24 saat güvenlik, bazılarında ise sadece kamera takip sistemi bulunmaktadır. Yurtlara öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerinde bir kısıtlama bulunmamaktadır.

  İngiltere’deki dil okullarının içinde bizim dil okullarımızda bulunmayan bir de genel mutfak bulunmaktadır. Bu mutfakta çay, kahve makinası, öğrencilerin yemeklerini ısıtabilecekleri mikrodalga fırın bulunmaktadır. Sadece bizler için değil İngiltere tüm dünyadan gelen öğrenciler için pahalı bir ülke olduğu için, birçok öğrenci evinde pişirdiği yemeği okula getirmekte ve bu mutfaklarda ısıtıp yemektedirler.

 • İngiltere Öğrenci vizesi

  İngiltere, bir Avrupa Birliği üyesi olmasına rağmen kendi vize istemini uygulamaktadır. İngiltere’de dil eğitimi almak isteyenlere üç farklı vize türü uygulanmaktadır. 18 yaş altı öğrenciler için çocuk ziyaretçi vizesi (Child Visitor visa), 6 aydan kısa süre eğitim alacaklar için İngiltere öğrenci vizesi - ziyaretçi, 6 ile 11 ay arasında İngilizce dil eğitimi alacaklar için uzatılmış İngiltere öğrenci vizesi - ziyaretçi (extended student visitor visa). Bu üç vize türü de başvuru ve sonuçlanması son derece basit ve çok az evrak istenerek verilen vizelerdir. Vize başvurularında vize verme oranı % 90’lar seviyesindedir. İngiltere vize reddi cevapları genellikle eksik veya yetersiz evraklarla başvurudan kaynaklanmaktadır. İngiltere’de İngilizce öğrenen bir öğrencinin yakınları ve arkadaşları da onu ziyaret etmek için kısa sürede vize alabilir. Danışmanlarımız öğrencilerimizin yakınları ve arkadaşları için de arkadaş / akraba ziyaret vize başvurusunda yardımcı olmaktadır. İngiltere’de İngilizce eğitimi alacak öğrencilerin özellikle yaz dönemlerinde yaşanacak yoğunluğu dikkate alarak, İngiltere’ye seyahat etmeden iki ay önce İngiltere öğrenci vizesi başvurusunda bulunmalarını önermekteyiz. İngiltere’de turistik ve ticari vize sahipleri de kısa süreli İngilizce dil kurslarına var olan vizeleri ile katılabilirler.

 • İngiltere’ye ulaşım

  Yıl boyunca İngiltere’deki Londra, Manchester, Birmingham ve Edinburgh havalimanında 5 havayolu ile gün boyunca ondan fazla uçuş bulunmaktadır. Özel havayollarının İngiltere’ye uçmaya başlamasıyla fiyat rekabeti ile fiyatlar oldukça ucuzlamaktadır. İngiltere’ye bol ve ucuz uçak biletlerinin olması özellikle uzun süre İngiltere dil okulunda İngilizce dil kurslarına gitmek isteyen öğrencilerin eğitimleri süresince Paskalya ve Noel tatillerinde Türkiye’ye ailelilerini ziyarete gelebilmelerine hatta bazen hafta sonu için bile Türkiye’ye gelmelerine olanak sağlamaktadır. İngiltere dil okulunda İngilizce dil kursu alırken tercih edeceğiniz şehre en yakın havalimanı konusunda danışmanlarımız sizleri bilgilendirmektedir.

  İngiltere içinde ulaşım genellikle tren ve otobüsler ile sağlanmaktadır. Londra gibi büyük şehirlerde yaygın metro ve otobüs ulaşım ağı bulunmaktadır. İngiltere’de şehirlerin bir birine yakın olması kısa süreliğine bile İngiltere de İngilizce eğitimi alan öğrencilerin hafta sonları başta Londra olmak üzere bir çok şehri gezmesine olanak tanımaktadır.

  İngiltere sadece ülke içinde gezmek dolaşmak isteyenler için değil İngiltere dil okulunda İngilizce dil kursu alırken başka Avrupa ülkelerinin de gezmek isteyenler için cazip seyahat seçenekleri sunmaktadır. Özellikle last minute uçak biletleri olarak adlandırılan ve son dakika satın alıp seyahat edebildiğiniz Avrupa uçak biletleri, Eurotunnel bağlantısı, Dover’den feribotlarla Fransa’ya seyahat imkanları ile İngiltere dil okullarında İngilizce eğitimi alırken hafta sonu Avrupa şehirlerine gitmek sanıldığının aksine çok daha ekonomik ve kolaydır.

  İngiltere’de dil eğitimi ve İngiltere’de dil okulları konusunda danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Dil Okullarımız

 • Academy of English - İngiltere Dil Okulu, Manchester
  1991’de kurulan Manchester Academy of English İngilizce dil okulu Manchester şehrinin ilk dil okuludur. Manchester’in merkezinde yer alan Manchester Academy of English İngilizce dil okulu her yıl 50 den fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayan tecrübeli İngilizce dil eğitim kurumudur. British Council tarafından akredite olan okul, English UK üyesidir.
  Anglo-Continental - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Anglo-Continental Bournemouth'un hatta İngiltere'nin en büyük İngilizce dil okullarindan biridir. British Council tarafindan onaylı ve English UK kurumunun da bir üyesidir. Sadece yetişkinler için genel ingilizce eğitiminde değil mesleki İngilizce eğitiminde de iddali olan okul, bölgesindeki en büyük yaz okullarından birini düzenlemektedir.
  Aplus English - İngiltere Dil Okulu, Sheffield
  Aplus English dil okulu, İngiltere’nin Sheffield kentinde yer almaktadır. Okul, öğrencilere iyi bir öğrenme ortamı sağlamakta olup, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz ders materyalleri ve ücretsiz fotokopi ve tarama olanakları sunmaktadır. Aplus English dil okulu, British Council tarafından akredite edilmiştir.
  BBSI Bournemouth Business School International - İngiltere Dil Okulu
  BBSI, Bournemouth okulu uluslararası öğrencilere İngilizce dil kursları, iş İngilizcesi kursları, özel kurslar ve sertifika, diploma, üniversite hazırlık ve pre-master eğitim programları sunmaktadır. BBSI'da farklı dil seviyelerindede İngilizce dil kursları yıl boyunca devam etmektedir.
  Bell - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  Bell English, İngilizce dil okulumuz, 1972 yılından beri İngilizce dil eğitim sunmaktadır. Bell eğitim vakfına ait olan okul yabancı dil aracılığı ile kültürler arası iletişimin gelişmesini amaçlamaktadır. İngiltere’nin en eski en köklü dil okullarından olan Bell English İngilizce dil okulu Cambridge ve Londra’daki okulları ile devlet burslu öğrencilerin ve uluslar arası firmaların en çok tercih ettiği İngilizce dil okuludur.
  Bell - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Bell English, İngilizce dil okulumuz, 1972 yılından beri İngilizce dil eğitim sunmaktadır. Bell eğitim vakfına ait olan okul yabancı dil aracılığı ile kültürler arası iletişimin gelişmesini amaçlamaktadır. İngiltere’nin en eski en köklü dil okullarından olan Bell English İngilizce dil okulu Cambridge ve Londra’daki okulları ile devlet burslu öğrencilerin ve uluslar arası firmaların en çok tercih ettiği İngilizce dil okuludur.
  BLC - İngiltere Dil Okulu, Bristol Language Centre
  BLC , Bristol Language Centre İngilizce dil okulumuz, İngiltere’nin güney batısında Bristol şehrinde Londra’ya 1 saat 45 dakika mesafede butik bir İngilizce dil kurusudur. Bristol, İngiltere’de üniversiteleri bulunduğu büyük bir şehirde İngilizlerin içinde İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir merkezdir.
  Bloomsbury International - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Bloomsbury International İngilizce dil okulu, Londra’nın merkezinde, ekonomik fiyatlarla, kaliteli İngilizce dil eğitim olanakları sunan, samimi ortamı öğrencilerimizin beğenisi kazanan özel bir dil okuludur. Bloomsbury International İngilizce dil okulu, öğrencilerinin İngilizcelerini hızlı bir biçimde geliştirip, amaçlarına ulaşmalarını ve Londra’da keyifli zaman geçirmelerini hedeflemektedir.
  Brasshouse Language Center - İngiltere Dil Okulu, Birmingham
  Brasshouse Language Center İngilizce dil okulu, Birmingham’ın şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, öğrencilerin İngilizceyi etkin ve güvenle kullanabilmesi üzerine eğitim sunmaktadır. Eğitmen kadrosunun son derece nitelikli ve deneyimli kişilerden oluştuğu okulda genel İngilizce ve İngilizce sınavlara (PET, FCE, CAE, IELTS) hazırlık eğitimleri verilmektedir.
  Bright School of English - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Dünya çapında geçerli bir dil öğrenmek ve yeni kültürlerle tanışıp İngilizce öğrenme hedeflerinize ulaşmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Bright School of English, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere alanında uzman eğitmenleri ile hizmet vermektedir. İngiltere’nin güney sahilinde, Bournemouth’un merkezinde bulunan Bright School of English güzel sahilleri ve doğal atmosferiyle
  Brighton Language College - İngiltere Dil Okulu
  Brighton Language College Ingilizce dil okulu, sehrin merkezinde, Brighton Pier’den 2 dakika uzaklikta yer almaktadir. Okul, British Council tarafindan akredite edilmis olup, English UK’in bir üyesidir. Brighton Language College Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda 28 derslik, 2 ögrenci salonu, ücretsiz internet erisimi ve sosyal aktiviteler yer almaktadir. Sosyal aktiviteler arasinda sehir turu, golf, karaoke ve dans etkinlikleri bulunmaktadir.
  Cambridge Academy of English - İngiltere Dil Okulu
  Cambridge Academy of English dil okulu, 1975 yılından bu yana, 75 farklı ülkeden 23.000’den fazla öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Okul, Cambridge Girton’da High Street caddesinde yer almaktadır. Cambridge Academy of English dil okulunda tüm sınıflar en son teknoloji ile donatılmış olup, ücretsiz internet bağlantısı, kafeterya ve sosyal kulüp bulunmaktadır. Okulun eğitmenleri alanlarında profesyonel ve nitelikli
  Central School of English - İngiltere Dil Okulu, Manchester
  Central of English Manchester İngilizce dil okulu, Manchester’da Mosley Street’te bir binanın ikinci katında İngilizce eğitimi vermektedir. Okul, her yıl dünyanın farklı bölgelerinden gelen öğrencilere uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi vermektedir.
  CES - İngiltere Dil Okulu, Centre Of English Studies - İngiltere Dil Okulu, Leeds
  Leeds, geniş öğrenci nüfusu ve hareketli hayatı ile İngilizce dil eğitiminde öğrencilere birçok sosyalleşme ortamı sunan Avrupa'nın en büyük şehirlerinden biridir. Leeds, İngiltere’nin kuzeyinde Manchester ve Liverpool şehirlerine seyahat edebileceğiniz merkezi bir konumda bulunmaktadır.
  CES - İngiltere Dil Okulu, Centre Of English Studies - İngiltere Dil Okulu, Londra
  CES Centre of English Studies İngilizce dil okulları İngiltere ve İrlanda’da, beş şehirde, beş dil okul ile yabancı öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1980 yıllarda bir aile şirketi olarak eğitime başlayan CES Centre of English Studies İngilizce dil okulları, günümüzde de bir aile işletmesi olma özelliğini devam ettirmektedir.
  CES - İngiltere Dil Okulu, Centre Of English Studies - İngiltere Dil Okulu, Worthing
  CES Centre of English Studies Worthing İngilizce dil okulu, Londra’ya 90 dakikalık mesafedeki güzel sahil şeridi ile ünlü Worthing kasabasındadır. Worthing İngiltere’nin en çok güneş alan kasabalarından biridir.
  EC - İngiltere Dil Okulu, English Centre - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  EC Brighton İngilizce dil okulu, Brighton şehrinin sembolü haline gelmiş Brighton iskelesi, Royal Pavilion ve Lanes’e sadece iki dakikalık mesafede bulunan aydınlık, şık ve modern bir okuldur. Okul aynı zamanda şehrin en ünlü restoran, eğlence merkezi ve kulüplerine yakın bir mesafede bulunmaktadır. EC Brighton İngilizce dil okulu 334 kişilik kapasiteye ve 33 sınıfa sahiptir.
  EC - İngiltere Dil Okulu, English Centre - İngiltere Dil Okulu, Bristol
  EC Bristol İngilizce dil okulu, Bristol şehrinin merkezinde huzurlu bir bölge olan Queen Meydanı’nda son derece gözde bir konumdadır. Toplamda dört kata yayılan EC Bristol, aydınlık geniş sınıfları ve canlı ortak alanları ile modern bir okuldur. Okul, 260 kişi kapasiteli olup, 27 sınıfa sahiptir. EC Bristol İngilizce dil okulu öğrencilerine akıllı tahtalarla donatılmış sınıflar
  EC - İngiltere Dil Okulu, English Centre - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  EC Cambridge İngilizce dil okulu, Cambridge’in merkezindeki az sayılı dil okullarından biridir. Okul, Cambridge’in önde gelen alışveriş bölgesinin hemen yanında ve son derece modern bir binada yer almaktadır. EC Cambridge İngilizce dil okulu, 196 kişilik kapasiteye ve 14 sınıfa sahiptir. Okulun öğrencilere sunmuş olduğu olanaklar arasında akıllı tahtalar,
  EC - İngiltere Dil Okulu, English Centre - İngiltere Dil Okulu, Covent Garden
  EC Covent Garden İngilizce dil okulu, yalnızca 30 yaş ve üzerindeki öğrenciler için özel bir okuldur. Londra’da bulunan Covent Garden, tiyatroları, sokak sanatçıları, restoranları ve gece hayatıyla meşhur, canlı ve renkli bir bölgedir. 11 sınıf ve 132 kişi kapasiteli okulda 2013 yılı verilerine göre 47 farklı ulustan öğrenci katılımı olmuştur.
  EC - İngiltere Dil Okulu, English Centre - İngiltere Dil Okulu, Londra
  EC London İngilizce dil okulu, Euston’da olup, King’s Cross’a birkaç dakika uzaklıkta ve şehrin merkezi bölgelerine oldukça rahat ulaşım imkânına sahiptir. EC London modern bir binada, birinci sınıf kalitede sınıfları ile eğitim vermektedir. EC London İngilizce dil okulu, TOEIC sınav merkezidir. 24 sınıfa sahip ve 276 öğrenci kapasitelidir.
  EC - İngiltere Dil Okulu, English Centre - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  EC Oxford İngilizce dil okulu, Oxford Üniversitesi’nin muhteşem okulları arasında yerini almakta, bu tarihi ve büyüleyici şehrin merkezinde bulunmaktadır. Okul, havadar sınıfları ve son derece modern tesisleri ile Oxford’un iyi dil öğrenme ortamını sunmaktadır. EC Oxford İngilizce dil okulu 200 kişilik kapasiteye ve 15 sınıfa sahiptir.
  Eckersley - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  Eckersley Oxford İngilizce dil okulu, Oxford’da kurulan en eski İngilizce dil okullarından biridir. John Eckersley tarafından 1955 yılında kurulan Eckersley Oxford İngilizce dil okulu, bu tarihten beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan İngilizce dil eğitimini vermektedir. Eckersley Oxford İngilizce dil kursu, İngilizce iletişim kurmada öğrencilerinin
  Edinburgh Language Centre - İngiltere Dil Okulu
  Edinburgh Language Centre İngilizce dil okulu 2002 yılında kurulmuştur. Okul, şehrin en prestijli caddesi olan George Caddesi üzerinde yer almaktadır. Her yıl dünyanın farklı yerinden gelen öğrenciler, İngiltere’nin en güzel ve heyecan verici şehirlerinden birinin merkezinde İngilizce eğitimi görmektedirler.Edinburgh Language Centre İngilizce dil okulunda interaktif beyaz tahtalarla donatılmış
  Edinburgh School of English - İngiltere Dil Okulu
  İngiltere’de saygın dil okullarından biri olan Edinburgh School of English 45 yıllık deneyimi ile öğrencilerine yüksek standartlarda kaliteli eğitim vermektedir. Edinburgh School of English İngilizce dil okulunda genel İngilizce kursundan özel ve akademik amaçlı kurslara kadar geniş kurs seçenekleri bulunmaktadır. Edinburgh School of English İngilizce dil okulu uzun yıllardır hem yetişkin öğrenciler hem de yaz dönem
  Embassy English - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Embassy Brighton İngilizce dil okulu geniş ve modern öğrenme materyallerinin olduğu, profesyonel öğretmen kadrosuyla öğrencilerle kaliteli ve etkili İngilizce eğitimi alabileceği bir merkezdir. Embassy Brighton İngilizce dil okulunda okurken hem İngilizcenizi geliştirecek hem de canlı, sanat aktiviteleri ve şehir turlarıyla Brighton’ı İngilizce pratik yaparak keşfedeceksiniz.
  Embassy English - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  Geniş bir öğrenci popülasyonu olan Cambridge İngilizce dil eğitimi için muhteşem uluslararası atmosferi ve tarihi yapısı ile ideal bir seçimdir. Embassy Cambridge İngilizce dil okulu tarihi şehir merkezine sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Cam nehrine yakın olan Embassy Cambridge İngilizce dil okulu canlı ve hareketli alışveriş merkezlerine ve uluslararası restoranlara birkaç dakikalık yürüyüş uzaklığındadır.
  Embassy English - İngiltere Dil Okulu, Hastings
  Embassy Hastings İngilizce dil okulu İngilizce dil eğitiminde her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan, Hastings’ in sakin ve ferah doğasıyla çevrelenmiş bir alanda, tarihi Old Town ile sahile kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Londra ve Brighton şehirlerine ulaşımın kolayca sağlanabildiği Hastings’ de öğrenciler hem İngilizcelerini geliştirme hem de Hastings’ de İngiliz yaşamını deneyimleme şansı bulmaktadırlar.
  Embassy English - İngiltere Dil Okulu, Londra Greenwich
  Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu, Greenwich’ te Londra’nın ünlü turistik mekanlarına, müzelerine ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Tarihi Greenwich’i alışveriş merkezleri, restoran ve kafeleriyle keyifli bir keşfe çıkma fırsatı sunan Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunda öğrenciler seçtiği kurslarla okulun modern imkanlarından faydalanabilmektedir.
  Embassy English - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  Embassy Oxford İngilizce dil okulu tarihi ve geleneksel mimarinin hakim olduğu Oxford şehrinde İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere kurslar vermektedir. Oxford’un merkezinde yer alan nadir dil okullarından olan Embassy Oxford İngilizce dil okulu, uluslararası restoran ve son moda alışveriş merkezlerinin bulunduğu Broad Street’de yer almaktadır.
  English in Chester - İngiltere Dil Okulu,Chester
  English in Chester İngilizce dil okulu, 1976 yılında kurulmuş ve tarihten bu yana her öğrenciye birinci sınıf bir eğitim deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Okul, Chester şehrinin küçük ve tarihi meydanında 4 modern binada eğitim vermektedir. English in Chester İngilizce dil okulunda 20 derslik olup, okul maksimum 180 öğrenci kapasitesine sahiptir.
  English Language Centre - İngiltere Dil Okulu, York
  English Language Centre York İngilizce dil okulu, 1997 yılında kurulmuş olup, tarihi İngiliz kenti olan York’un merkezinde yer almaktadır. Okulda toplam 19 derslik bulunmakta ve bunların 14’ünde interaktif yazı tahtaları bulunmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin yararlanabilecekleri ücretsiz internet bağlantısı, mutfak, öğrenci salonu bulunmakta ve öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.
  Excel English - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Excel English dil okulu, Londra’da ormanlık bir çevrede ve büyük bir bahçe içerisinde modern bir binada yer almaktadır. Londra’nın merkezine yakın konumda bulunan okul, British Council ve ISI tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca, Quality English, IALC ve The English Network’un bir üyesidir. Excel English dil okulu öğrencilerine ücretsiz internet bağlantısı, kütüphane, bilgisayar erişimi, çalışma salonu ve kafe gibi olanaklar
  Frances King School of English - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Frances King School of English İngilizce dil okulu Londra’nın merkezinde, Kensington, Kensington Square ve Belgravia kampüslerinde tüm yıl boyunca ve Marylebone kampüsünde ise sadece yaz aylarında yetişkin ve gençlere İngilizce dil eğitimleri veren Londra’nın en gözde İngilizce dil eğitim kurslarındandır.
  Glasgow School of English - İngiltere Dil Okulu
  Glasgow School of English dil okulu, Glasgow şehrinin merkezinde yer almaktadır. Okul, 1997 yılında kurulmuş olup, o günden itibaren İngilizce eğitimi vermektedir. Glasgow School of English dil okulu, British Council tarafından akredite edilmiş, ISO9001 sertifikalı ve aynı zamanda English UK ve International Association of Language Centre’ın bir üyesidir. Tüm yıl boyunca farklı İngilizce kursları verilmekte olup, öğrenciler minimum 1 hafta
  Global School of English - İngiltere Dil Okulu, Edinburgh
  Global School of English dil okulu, 1997 yılından beri uluslararası öğrenciler İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okul, bir aile işletmesi olup, Edinburgh şehir merkezinde yer alır. Toplu taşıma duraklarının okula uzaklığı 10 dakikalık yürüme mesafesidir. Global School of English dil okulu 6 adet dersliğe sahip olup öğrencilerine ücretsiz internet bağlantısı, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, düzenli gazete
  Globe English Centre - İngiltere Dil Okulu, Exeter
  1978 de kurulan Globe English Centre İngilizce dil okulu 19.yüzyılın mimarisini taşıyan, ağaçlarla çevrili binası ve Exe Vadisinin muhteşem manzarasıyla öğrencilerine yurtdışı dil eğitimini rahatça vakit geçirebilecekleri bir ortamda vermektedir. Yetişkin ve genç öğrenciler için ayrı iki okulu bulunan Globe English Centre İngilizce dil okulu British Council tarafından onaylı, IALC ve ENGLISH UK
  Gloucestershire College - İngiltere Dil Okulu, Cheltenham
  Gloucestershire College İngilizce dil okulu, Cheltenham’da, toplu ulaşım ağları ile şehrin her kesiminden kolayca ulaşım mesafesinde yer almaktadır. Gloucestershire College kampüsü 3 katlı, büyük bir binada bulunmaktadır. Kolejde uluslararası öğrencilerle birlikte İngiliz öğrencilerde mesleki alanlarda eğitim almaktadırlar. Kolej aynı zamanda uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi sunmaktadır.
  Harven School of English - İngiltere Dil Okulu
  Harven School of English dil okulu, İngiltere’de Londra’ya trenle 25 dakikalık mesafede yer alan Woking’de bulunmaktadır. 1976 yılında kurulmuş olan okul, geniş bir bahçeye ve modern olanaklara sahiptir. Harven School of English dil okulunda öğrencilerin faydalanabileceği olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, bireysel çalışma odası ve öğrenci salonu yer almaktadır.
  Hilderstone College - İngiltere Dil Okulu
  Hilderstone College İngilizce dil okulu, 1970 yılında kurulmuş olup, o günden bu yana dil öğretimi ve öğretmen eğitimi konusunda uzmanlaşmış ve kar amacı gütmeyen bir vakıf okuludur. Okulda öğrencilere sunulan olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kafeterya, ücretsiz internet erişimi, öğrenci salonu, masa tenisi ve tiyatro salonu bulunmaktadır
  ILS English - İngiltere Dil Okulu
  ILS English dil okulu, Nottingham şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Okul, toplu taşıma araçlarına da kolay ulaşılabilir bir noktadır. ILS English dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu ve kafe bulunmaktadır.
  Inlingua - İngiltere Dil Okulu, Edinburgh
  Almanya’nın Franfurt şehrinden gelen Roland Becker, 1994’te tanıştığı Edinburgh şehrinde 2005 yılında Inlingua Edinburgh İngilizce dil okulunu kurmuştur. Inlingua Edinburgh İngilizce dil okulu, modern ve konforlu sınıfları ile öğrencilerine uygun ve ferah bir ortamda İngilizce dil eğitimi vermektedir.
  International House - İngiltere Dil Okulu, Bristol
  Büyük bir öğrenci salonu bulunan International House İngilizce dil okulunda son sürüm programların kullanıldığı bilgisayar odası ve öğrencilerin ders sonrası ders çalışabileceği etüt odalarında İngilizce ders kasetleri, dilbilgisi kaynakları gibi ders materyalleri bulunmaktadır.
  International House - İngiltere Dil Okulu, Londra
  International House Londra İngilizce dil okulunda Arapça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, İspanyolca, Portekizce ve Rusça dillerinde de İngiliz öğrencilere eğitim verilmektedir. Londra, müzeleri, restoranları ve canlı atmosferi ile öğrencilere ders sonrası eğlenceli bir Avrupa deneyimi ve çok kültürlü bir yaşam tarzı sunmaktadır.
  International House - İngiltere Dil Okulu, Manchester
  International House Manchester İngilizce dil okulu iş dünyasının yoğun olduğu Manchester şehir merkezinde yer almaktadır. Brook House binasında eğitim veren okul, Piccadilly Garden’a sadece 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. International House Manchester İngilizce dil okulu 60 yıla yakın deneyimi, etkileyici eğitim sistemi, konumu, yoğun sosyal programları ve birinci kalite donanımlı sınıfları
  International House - İngiltere Dil Okulu, Newcastle
  International House Newcastle İngilizce dil okulu canlı bir öğrenci şehri olan Newcastle’da 1978 ‘den beri yılda 2.000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir. Newcastle şehir merkezinde yer alan International House Newcastle İngilizce dil okulu toplu taşımaya 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
  Islington Centre for English - İngiltere Dil Okulu
  Islington Centre for English dil okulu, Londra’nin merkezinde metro ve otobüs gibi toplu ulasimlara kisa bir mesafede yer almaktadir. Okulun yer aldigi Angel station etrafinda pek çok restoran, market, kafe, kulüp ve tiyatrolar bulunmaktadir. Islington Centre for English dil okulundaki egitmenler üniversite mezunu, CELTA sertifikasina sahip ve ana dili Ingilizce olan kisilerden olusmaktadir. Okulun sahip oldugu olanaklar arasinda kütüphane, bilgisayar laboratuvari ve çalisma salonlari bulunmaktadir. Okulda ders sonralari ve hafta sonlari ögrenciler için sosyal aktivite ve geziler düzenlenmektedir.
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Bath
  Bath kentinde bulunan İngilizce okulumuz öğrencilere, UNESCO'nun dünya mirası kabul ettiği bir şehirde yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunarken, Roma hamamları ile meşhur olan bu şehri keşfetme fırsatı sunar. Britanya'nın en eski şehirlerinden biri olan Bath'da tarihi birçok bina bugün de varlık sürdürüyor.
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Bournemouth şehrindeki dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Avrupa'nın en popüler ve ödüllü deniz kenarı yerleşimlerine sahip şehir, yaz aylarındaki şovları, harika gece hayatı ve alışveriş yerleri ile turistlerin yıl boyunca ilgisini çekiyor.Kaplan'ın Bournemouth'daki dil okulu öğrencilere, bir sahil kasabasında yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. İngiltere'nin en iyi, Avrupa'nın ise 4. en iyi sahil
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  Dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Cambridge’de İngilizce kurslarımızdan birine katılın. İngilizce’yi zengin bir tarihe sahip bu öğrenci şehrin de öğrenin.Cambridge Kaplan dil okulunda eğitim görürken, Cambridge yaşamının bir parçası olabilir ve yerel öğrenci topluluklarına katılabilirsiniz. Kurslarımızdan birine 4 hafta veya üzeri kayıt yaptıran öğrencilere, Cambridge’deki vakitleri boyunca kullanmak üzere bir bisiklet verilir.
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Londra Covent Garden
  Covent Garden dil okulumuz 18. Yüzyılda yapılmış tarihi bir binada yer alıyor. Londra’nın en önemli meydanlarından biri olan Covent Garden meydanına sadece yürüme mesafesindedir. Çok kültürlü yapısı ile bilinen İngiltere’nin başkenti Londra, çok çeşitli kültür-sanat aktivitesi ve turistlere yönelik etkinlikle sunmaktadır.
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Manchester
  Manchester, yakın çevresindeki büyüleyici kırsal kasabalar ve köylerin yanı sıra ziyaretçilerine harika alışveriş, yemek, içki ve gece hayatı fırsatları da sunuyor. Sadece bununla da sınırlı değil: Manchester 90'ın üzerinde müzesi ve sanat galerisine sahip ve aynı zamanda 2 tane de dünya çapında ün yapmış takıma ev sahipliği yapıyor: Manchester United ve Manchester City
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  Kaplan'ın Oxford'da sunduğu İngilizce kurslarından birine katılın ve İngilizce'yi dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden birinde öğrenin. İngiliz öğrenciler, zengin bir tarihe sahip bu şehirde 1096'dan beri okuyor ve bu nedenle şehir, geniş bir öğrenci topluluğuna sahip.Oxford'daki okulumuz ünlü Christ Church kolejine yakın olarak konumlandırılmıştır. Tarihi bir binada bulunan okul, şehir merkezine sadece 10 dakika mesafededir.
  Kaplan International English - İngiltere Dil Okulu, Torquay
  Torguay'de bulunan dil okulumuz, İngiltere'nin en güzel lokasyonlarından birinde Devon'da yer almaktadır. Marina ve yat klüpleri ile bilinen Torquay, kumsalları ve deniz kenarları ile de ünlüdür.Torquay'da İngilizce kurslarımızdan birine katılarak, İngiltere'nin en ünlü sahil kasabalarından birini keşfetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Okyanusa yakın olmak, rahat ve güzel bir şehirde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Torquay'ın size
  Kings Colleges - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Kings Colleges İngilizce dil okulunda genel İngilizce, sınavlara hazırlık ve iş İngilizcesi gibi farklı birçok alanda kurslar verilmektedir. Bournemouth’da şehrin hareketli mekanlarına yakın bir alanda bulunan okulda öğrenciler hem şehrin güzelliklerini keşfedecek hem de İngiltere’nin sahil şehrinde kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi alma imkanına sahip olacaktır.
  Kings Colleges - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Genel İngilizce kursunda IELTS sınavlarına hazırlık kurslarına kadar birçok farklı kursun verildiği Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu bulunduğu merkez konumu itibariyle de öğrencilerine hem kaliteli eğitim vermekte hem de keşfedilmeyi bekleyen bir şehir deneyimi yaşamalarına öncülük etmektedirler.
  Kings Colleges - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  Kings Colleges Oxford İngilizce dil okulu Oxford’da iki ana kampüsten oluşmaktadır. Şehir merkezinde bulunan St. Josephs ve hareketli öğrenci merkezinde yer alan St. Michael’daki eğitim merkezleriyle Kings Colleges Oxford İngilizce dil okulu şehir merkezine otobüsle 20 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.
  Lila - İngiltere Dil Okulu, Liverpool
  LILA, Liverpool İngilizce dil okulu, Liverpool şehir merkezinde, yoğun bir caddede ve alışveriş bölgesinde yer almaktadır. LILA, Liverpool modern binada yer almakta ve sınıflar oldukça modern materyaller ile donatılmıştır. LILA, Liverpool İngilizce dil okulunda konferans salonu, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma odası, kütüphane, galeri, ibadet odası, bilgisayar odası ve ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.
  Liverpool School of English - İngiltere Dil Okulu, Liverpool
  Liverpool School of English dil okulu, 1999 yılından beri öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları için, destekleyici bir ortamda İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okul, Liverpool John Moores University ve The University of Liverpool’un yakınında iki ayrı binada yer almaktadır. Liverpool School of English dil okulunda 26 tane derslik, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, kafe ve öğrencilerin birlikte vakit
  London School of English - İngiltere Dil Okulu
  London School of English dil okulu, 1912’de kurulmuş olup, 100 yılı aşkın tecrübesi ile hemen hemen her ihtiyaca uygun geniş bir kurs yelpazesi ile öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Okul, Londra’nın merkezine yakın iki ayrı binada eğitim sunmaktadır. London School of English dil okuluna dünyanın farklı ülkelerinden öğrenciler gelmekte ve dersler uluslararası bir ortamda işlenmektedir.
  London School of English Canterbury - İngiltere Dil Okulu
  London School of English, Canterbury dil okulu, 1991 yılında, Londra’ya bir saat uzaklıkta yer alan Canterbury’de butik bir okul olarak kurulmuştur. Daha çok çalışanlara ve profesyonellere yönelik eğitimler sunan okulun öğrencileri dünyanın farklı ülkelerinden, farklı kültürlerinden olmakla birlikte aynı sektörde çalışan ya da aynı amaçlarla İngilizce öğrenmek isteyen kişilerden oluşmaktadır
  Loxdale English Centre - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  1968 de kurulan Loxdale English Centre İngilizce dil okulu Victorian tarzı mimarisi, tarihi atmosferi ve modern donanımlı 11 sınıfı oluşmaktadır ile İngilizce dil eğitimi vermektedir. Etüt odası, günlük dergi ve gazetelerin bulundurulduğu geniş öğrenci salonu, kütüphane ve bilgisayar odası ile öğrencilerinin kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi deneyimi yaşamalarını amaçlamaktadır
  LSI - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Dil okulumuz, Brighton'da eğitim için ideal bir mekandır. Ünlü Brighton plajından sadece birkaç dakika uzaklıktaki sakin bir yerleşim bölgesinde, Viktorya tarzı şık bir binada hizmet veren LSI Brighton, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sunar. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin
  LSI - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, aynı zamanda en zor beğenen uluslararası öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü özümsemek isteyen herkes için bir cennettir.
  LSI - İngiltere Dil Okulu, Londra Hampstead
  Yapraklarla örtülü, etkileyici Hampstead bölgesi, Londra'nın en iyi saklanmış sırlarından biridir. Restoranlar, kafeler ve butiklerle dolu olan, Londra'nın en büyük parkı Hampstead Heath'i de içine alan ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için ideal bir yerdir.
  LSI - İngiltere Dil Okulu, Londra Merkez
  “İnsan Londra'dan yorulmuşsa, yaşamaktan yorulmuştur” derler. Buckingham Sarayı ve Londra Kalesi'nin ihtişamından, ikonik London Eye dönme dolabı ve Madame Tussaud'nun balmumu heykel müzesine kadar Londra kesinlikle dünyanın en gezip görülmeye değer kentlerinden biri ve İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için de en ideal yerdir.
  Mavern House - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Malvern House İngilizce dil okulunun yanı başında bulunan Nido Kings Cross öğrenci yurdu öğrencilere konforlu ve rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. İçerisinde kafe, spor salonu ve sinema odasının olduğu yurt, merkezdeki kafeler, restoranlar ve eğlence merkezlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Nido King Cross öğrenci yurdunda iki öğrenci bir odayı, banyoyu ve mutfağı paylaşımlı olarak kullanmaktadır.
  Melton College - İngiltere Dil Okulu, York
  Melton College İngilizce dil okulu, İngiltere’nin York şehrinde, yaklaşık 50 yıldır İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okul, uluslararası kalite güvence organizasyonu olan IALC’in bir üyesidir ve aynı zamanda British Council tarafından akredite edilmiştir. Okula her yıl dünyanın pek çok yerinden öğrenci gelmekte ve dersler uluslararası bir ortamda işlenmektedir. Melton College İngilizce dil okulu, aynı zamanda IELTS test merkezidir.
  Meridian School of English Plymouth - İngiltere Dil Okulu
  Meridian School of English Plymouth dil okulu, tarihi Swarthmore binasında yer almaktadır. Geniş bir bahçesi bulunan okulda, öğrenciler ders aralarını ve öğle yemeklerini bahçede geçirebilmektedirler. Okulun hemen yakınında otobüs istasyonu olup, öğrenciler kent merkezine 10 dakika da ulaşabilmektedirler ya da keyifli bir yürüyüş ile 25 dakika da varabilmektedirler.
  Meridian School of English Portsmouth - İngiltere Dil Okulu
  Meridian School of English Portsmouth dil okulu, tarihi Portsmounth Guildhall’ın 3. katında eğitim sunmaktadır. Binanın ilk katında öğrencilerin ders aralarında vakit geçirebilecekleri ve bir şeyler yiyebilecekleri kafe yer almaktadır. Meridian School of English Portsmouth dil okulu derslikleri, modern olanaklarla donatılmış olup, ücretsiz internet erişimi ve öğrenci salonu yer almaktadır. Öğrenciler, ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal aktivite ve gezilere katılmaktadırlar
  New College Group - İngiltere Dil Okulu, Liverpool
  New College Group, Manchester ve Liverpool’da en son teknoloji ürünleri ile donatılan sınıflarda yüksek kaliteli dil kursları veren bir eğitim kurumudur. Öğrencilerini büyük bir ailenin parçası gibi gören New College Group dil okulumuzda, İngiliz kültürünü deneyimleyebilirsiniz. New College Group’da ilk günden itibaren, deneyimli ekibi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak ve öğrenimlerinizi kolaylaştırmak için yanınızda olacaktır.
  New College Group - İngiltere Dil Okulu, Manchester
  New College Group, Manchester ve Liverpool’da en son teknoloji ürünleri ile donatılan sınıflarda yüksek kaliteli dil kursları veren bir eğitim kurumudur. Öğrencilerini büyük bir ailenin parçası gibi gören New College Group dil okulumuzda, İngiliz kültürünü deneyimleyebilirsiniz. New College Group’da ilk günden itibaren, deneyimli ekibi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak ve öğrenimlerinizi kolaylaştırmak için yanınızda olacaktır.
  Ovingdean Hall College - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Ovingdean Hall College İngilizce dil okulu Brighton şehir merkezi’ne sadece birkaç dakikalık uzaklıkta tarihi Ovingdean bölgesinde bulunmaktadır. Turistlerin en popüler şehir tercihleri arasında yer alan Brighton, canlı, samimi ve kozmopolit yapısı ile İngiltere’nin her yerinde bulamayacağınız eşsiz bir atmosfere sahiptir.
  Oxford House College - İngiltere Dil Okulu, Londra
  London, Oxford House College İngilizce dil okulu, Londra’da dünyaca ünlü alışveriş merkezi olan Oxford Street’e yakın bir konumda yer almaktadır. Okul, 5 katlı bir binada bulunmaktadır. Oxford House College İngilizce dil okulu, 1974 yılından beri İngilizce eğitimi sunmaktadır.
  Oxford House College - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  Oxford, Oxford House College İngilizce dil okulu, şehrin merkezinde küçük, samimi ve uluslararası bir okuldur. Tam olarak 15 King Edward St.’de yer alan okul, British Council tarafından akredite edilmiştir. Dünyanın en eski İngilizce konuşulan üniversitesine sahip olan Oxford’da ayrıca birçok üniversite ve kolej bulunmaktadır.
  Oxford House College - İngiltere Dil Okulu, Stratford
  Stratford, Oxford House College İngilizce dil okulu, Avon nehri civarında olup, şehir merkezine ve Royal Shakespeare tiyatrosuna 400 metre mesafede yer almaktadır. Okul, ağaçlarla dolu büyük bir bahçe içerisinde yer almaktadır. Dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilerle uluslararası bir atmosferde dersler işlenmektedir.
  Oxford International English - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Brighton sahili, canlı müzikleri ve dinlenme alanlarıyla öğrencilerin tadını çıkarabileceği birçok güzelliğe sahiptir. Öğrenciler hareketli bir sahil şehri olan Brighton’dan evinize sadece İngilizcelerini geliştirmiş olarak değil aynı zamanda güzel ve ilginç birçok hatırayla döneceklerdir. Şehri ziyaret edenler Brighton’ın doğasını ve kültürel güzelliklerini izlerken Brighton’un İngilizler ve turistler için neden bu kadar popüler olduğunu da keşfedeceklerdir.
  Oxford International English - İngiltere Dil Okulu, London Greenwich
  Londra’da 2. Zone’da yer alan Oxford International English, London Greenwich İngilizce dil okulundan Londra’nın merkezine birçok ulaşım imkânı bulunmaktadır. Oxford International English, London Greenwich İngilizce dil okulunda İngilizce dil eğitimi almak öğrencilere Londra deneyimini yüksek ücretler ödemeden yaşayabilme fırsatı sunmaktadır. Londra'nın güneydoğusunda yer alan Greenwich İngiltere'nin en büyük 2. Gözlemevine ev sahipliği yapmaktadır.
  Oxford International English - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  Oxford International English, Oxford İngilizce dil okulu öğrencilerine konforlu ve modern donanımlı sınıflarında yabancı öğrenciler için İngilizce dil eğitim kursları vermektedir. İngiliz gelenekleri ve kültürüyle çevrili bir konumda bulunan Oxford International English, Oxford İngilizce dil okulu öğrencilerine İngilizceyi günlük veya iş yaşamında akıcı ve doğru kullanabilme becerisi kazandırmayı hedeflemektedir.
  Regent - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Regent dil okulları, İngiltere’de Edinburgh, Cambridge, Oxford, Londra, Brighton ve Bournemouth şehirlerinde bulunan , 50 yıldan uzun süreli deneyimi ile İngiltere’de İngilizce eğitim alanında en çok tercih edilen, kar amacı gütmeyen başarılı bir dil okulu grubudur. Bournemouth, İngiltere’nin güney sahilinde bulunan şirin bir sahil şehridir. Londra şehir merkezine trenle sadece 1,5 saat
  Regent - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Deniz ve şehir hayatının iç içe geçtiği bir şehir olan Brighton yılın her döneminde tatilcilerin rağbet ettiği bir tatil ve eğlence merkezidir. Londra şehir merkezine sadece 1 saat uzaklıkta olan Brighton’da canlı sosyal yaşam ve eğlence merkezleri bulunmaktadır. Deniz ve şehir hayatının iç içe geçtiği bir şehir olan Brighton yılın her döneminde tatilcilerin rağbet ettiği bir tatil ve eğlence merkezidir.
  Regent - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  Regent Cambridge İngilizce dil okulumuz, ders dışında birçok aktiviteyle de İngilizce eğitimini pratiğe dökme imkanları sunan; sakin, güvenli ve öğrencilerimizin konaklayacağı evlerden rahatça okula ulaşabileceği bir konumdadır.Eşsiz üniversite ve akademik ortamı ile, eğitim alanında dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan Cambridge; güzel ve tarihi bir şehir olmanın
  Regent - İngiltere Dil Okulu, Edinburgh
  Şehir merkezinde bulunan Regent Edinburgh İngilizce dil okulumuz ünlü Princes Caddesi’ ne, Edinburg Kalesi’ne ve Botanik bahçelerine yürüme mesafesindedir. Regent Edinburgh İngilizce dil okulumuz, ders dışında birçok aktiviteyle de İngilizce eğitimini pratiğe dökme imkanları sunan
  Regent - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Regent Londra İngilizce dil okulumuz, şehir merkezinde ve toplu taşıma ile her yere çok kısa bir sürede yürüyebileceğiniz bir konumda yer almaktadır. Öğrencilerimizin yeni arkadaşlarıyla iletişime geçebilecekleri, ücretsiz internet erişiminin olduğu ve genellikle tüm gün boyunca açık olan öğrenci salonları okulun en popüler alanlarıdır.
  Regent - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  İngiltere’nin eğitim ve kültür başkenti olarak bilinen Oxford şehri adını verdiği üniversitesi ile dünya çapında adını duyurmuş İngiliz şehirlerinden biridir. Oxford genç ve canlı nüfusu ile diğer İngilizce şehirlerinden çok daha hareketli bir şehirdir.İngiltere’nin eğitim ve kültür başkenti olarak bilinen Oxford şehri adını verdiği üniversitesi ile dünya çapında adını duyurmuş İngiliz şehirlerinden biridir
  Regent’s University London - İngiltere Dil Okulu
  Regent’s University London, Londra’nın merkezinde iki kampüste yer almakta ve yükseköğrenim ile İngilizce dil öğrenimi için rakipsiz bir ortam sunmaktadır. Regent’s University London İngilizce dil okulu öğrencileri, okulun konumu dolayısıyla birçok kültürel, sportif ve sosyal etkinlik içerisinde yer alabilmektedirler. Her iki kampüste de internet erişimi, kütüphane ve sosyal tesisler mevcuttur.
  SES - School of English Studies - İngiltere Dil Okulu, Folkestone
  School of English Studies Folkestone İngilizce dil okulu 1957 yılında kurulmuştur. 50 yılı aşkın eğitim deneyimi ile İngilizce öğretme metotlarında yeni anlayışlara öncülük etmektedir. School of English Studies İngilizce dil okulu İngilizce dil eğitiminde öğrencilerinin kısa sürede verim alabilmeleri için idari ve eğitim kadrosuyla eğitimde disiplin ve kaliteyi ön plana çıkarmaktadır.
  Severnvale Academy İngilizce dil okulu - İngiltere Dil Okulu
  Severnvale Academy İngilizce dil okulu, İngiltere’de Birmingham’a 1 saat uzaklıkta yer alan Shrewsbury kasabasında yer almaktadır. Okulun öğrencilere sunduğu olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi, kütüphane, bireysel çalışma odası, kafeterya ve bahçe bulunmaktadır.
  Southbourne School of English - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Southbourne school of English İngilizce dil okulu, her yaştan, her seviyeden ve her ülkeden gelen öğrencilere yıl boyunca Bornemouth’da İngilizce dil eğitimi vermektedir. Southbourne School of English Bounemouth İngilizce dil okulu 1966 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren sadece İngilizce dil eğitimi veren Southbourne school of English, Bournemouth’da denize sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir.
  Sprachcaffe - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Güney İngiltere’de diğer şehirlerde bulamayacağınız görkemli bir atmosfer ve modern bir yaşam biçimi sunar. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü ve genç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir. “Deniz kenarındaki Londra” diye bilinen bu sahil kasabası dil eğitimi için oldukça ideal bir destinasyondur. Brighton'da İngilizce eğitimi almak
  Sprachcaffe - İngiltere Dil Okulu, Devon
  Harika kumsalları, engebeli kalker kayalıklar ve gizemli bataklıkları ile Devon bölgesi İngiltere’nin en güzel bölgelerinden birisidir. Akdeniz havası, etkileyici kültürel mirası ve genç atmosferi ile Devon dil kursu öğrencileri için popüler destinasyonlardan birisidir.Sprachcaffe dil okulunun bulunduğu Exmouth kasabası Devon’ın incisidir. Bu romantik kasabanın merkezinde çiçekli parklar
  Sprachcaffe - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Kozmopolit şehir Londra, İngiltere’deki popüler dil kursu destinasyonlarından birisidir. Londra'nın merkezine 25 dakika mesafedeki Londra dil okulumuz tiyatrolar, sinemalar ve restoranlarla çevrili sakin bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. Günümüzde, İngilizcenizi mükemmel hale getirmek neredeyse zorunluluk haline geldi. Londra dil okulumuzda sunduğumuz çeşitli kurslarla, uygun bir ortam sunuyoruz
  St. Clares - İngiltere Dil Okulu
  St. Clares Oxford İngilizce dil okulu, 1953 yılında Anne Dreydel OBE ve Pamela Morris tarafından kurulmuştur. Bir öğrenci şehri olan ve modern ile gelenekselin karışımı olan Oxford şehri, İngilizce eğitim alınabilecek en iyi yerlerden biridir. Şehre dünyanın her yerinden üniversite veya dil eğitimi almak için gelen öğrenciler bulunmaktadır. St. Clares Oxford İngilizce dil okulu, oldukça köklü bir geçmişe sahip olup
  St. Giles International - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  St. Giles International Brighton İngilizce dil okulu St. Giles Street öğrenci yurduna sadece 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dijital dil laboratuvarı, 39 bilgisayar, öğrenci kafesi, etüt merkezi, interaktif beyaz tahtaları, öğrenci kitabevi, Platinum merkezi ve salonu. 40 sınıftan oluşan St Giles International Brighton İngilizce dil okulu 500 kişilik kapasitededir.
  St. Giles International - İngiltere Dil Okulu, Eastbourne
  St. Giles Eastbourne İngilizce dil okulu, şehir merkezine ve plaja 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Geniş bir bahçe içinde bulunan okulun öğrencilerin vakit geçirebilmesi için terası da bulunmaktadır. St. Giles Eastbourne İngilizce dil okulu küçük ve kişisel ilginin büyük olduğu bir merkezdir. Sadece 90,000 nüfuslu bir kasaba olan Eastbourne, küçük ve güvenli bir şehir olmanın yanında
  St. Giles International - İngiltere Dil Okulu, Highgate
  St Giles International Highgate İngilizce dil okulu Londra’nın kuzeyinde Londra merkeze 20 dakika mesafede güvenli, modern bir dil eğitim merkezidir. Orta büyüklükte binası ve samimi atmosferi ile öğrencilerine yüksek kalitede kişisel gelişime de önem vererek İngilizce dil eğitimi veren St Giles Highgate İngilizce dil okulu Londra merkezine kolay ulaşım mesafesindedir.
  St. Giles International - İngiltere Dil Okulu, Londra Central
  İngiltere’nin başkenti Londra’da yer alan St Giles International İngilizce dil okulu ferah, samimi ve kültürel çeşitliliğin bol olduğu bir atmosferde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Londra’da Russell Square’in karşısında tam şehir merkezinde bulunmaktadır. Turistlerin yoğun ilgi gösterdiği müzelere sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan St Giles International Londra İngilizce dil okulu uluslararas
  Stafford House - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  Brighton Stafford House İngilizce dil okulu Londra’ya trenle bir saat uzaklıktaki mavi bayraklı kumsalları ile ünlü turizm şehri Brighton’da kuruludur. Brighton, Londra’ya yakın olmak isteyen ama Londra’nın koşuşturması ve hayat pahalılığından uzakta İngilizceyi öğrenmek isteyen birçok yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’deki en güvenli şehirler
  Stafford House - İngiltere Dil Okulu, Cambridge
  Stafford House Cambridge Ingilizce dil okulu, Stafford House uluslararasi okullarin yeni bir subesi olarak 2015 Eylül ayinda Ingiltere’nin ünlü üniversite sehri Cambridge’in merkezinde açilmistir. Okul, St. Johns College ve the Round Church yakinlarinda yer almaktadir. Stafford House Cambridge Ingilizce dil okulunda modern olanaklarla donatilmis 9 derslik, ücretsiz internet erisimi, kütüphane ve ögrenci kafesi bulunmaktadir. Okulda yer alan tüm egitmenler, egitim alaninda diplomali ve deneyimli kisilerden olusmaktadirlar. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okul tarafindan düzenlenen müze ve galeri ziyaretlerine, tiyatro, sinema, konser, badminton, basketbol aktivitelerine ve Londra gezisine katilmaktadirlar.
  Stafford House - İngiltere Dil Okulu, Canterbury
  Canterbury Stafford House İngilizce dil okulu Londra’ya trenle bir buçuk saat mesafede, katedrali, 200 yıllık tarihi, muhteşem doğası ile eşsiz bir üniversite şehridir. Londra çok yakın bir şehirde İngiliz kültürünü yaşıtlarınızla öğrenebileceğiz bir şehir olan Canterbury’nin en eski İngilizce okulu Stafford House School of English’dir.
  Stafford House - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Londra Stafford House İngilizce dil okulu Holborn metro istasyonu yanında Covent Garden, British Museum ve Oxford Street’ e beş dakika yürüme mesafesindeki konumu ile Londra’da şehir merkezinde kaliteli ve ekonomik İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için en doğru tercihlerden biridir.
  Studio Cambridge - İngiltere Dil Okulu
  1954 yılında kurulan Studio Cambridge İngiltere dil okulu, İngiltere'nin Cambridge şehrindeki en eski ve en geniş dil okuludur. Özel bir dil okul olan Studio Cambridge İngilizce dil okulu kuruluş tarihinden bu yana 60 yıl boyunca sürdürdüğü kaliteli eğitim anlayışıyla her yıl dünyanın dört bir yanından 4000'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır.
  The Burlington School of English - İngiltere Dil Okulu
  The Burlington School of English dil okulu, 1990 yilinda Londra’da ana dili Ingilizce olmayanlarin Ingilizce dil becerilerini gelistirmek için kurulmustur. Okulda genel Ingilizceden, is Ingilizcesi ve sinavlara hazirlik Ingilizcesine kadar pek çok alanda egitim sunulmaktadir. Burlington School Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern ekipmanlarla donatilmis derslikler, bilgisayar laboratuvari, ücretsiz internet erisimi, kafeterya ve kütüphane yer almaktadir. Okulun egitmenleri deneyimlerine ve profesyonelliklerine göre seçilmektedirler. Burlington School Ingilizce dil okulu ögrencileri ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.
  The English Studio - İngiltere Dil Okulu, Londra
  1997 yılında kurulan Studio English Londra İngilizce dil okulu her yıl dünyanın birçok ülkesinden 40.000 den fazla öğrenciye eğitim veren bağımsız bir dil okuludur. Holborn’da 3 binadan oluşan The English Studio Londra İngilizce dil okulunda 35’in üzerinde modern donanımlı sınıf bulunmaktadır.
  The Language Gallery - İngiltere Dil Okulu, Birmingham
  Birmingham’da İngilizce deneyimi, İngiltere’nin ikinci büyük şehri olan Birmingham’da bulunan Language Gallery Birmingham İngilizce dil okulu şehrin merkezinde çeşitli aktivite alanlarının yanı başında bulunmaktadır. Language Gallery Birmingham İngilizce dil okulu ulaşım hatları, eğlence mekanları ve turistik mekanlara kolay ulaşılabilir mesafede bulunmaktadır.
  The Language Gallery - İngiltere Dil Okulu, Londra
  The Language Gallery Okulları Londra, Manchester, Birmingham, Hannover ve Toronto'da öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimleri vermektedir. The Language Gallery Okullarıyla esnek öğrenme seçeneğinden faydalanabilir, Londra’da başladığınız dil eğitimine başka bir şehirde devam edebilirsiniz. Londra dil okulu öğrencilerine İngilizce öğretmede birçok alternatif seçeneği de bir arada sunuyor. The Language Gallery Londra Okulu, İngilizce derslere ek olarak sosyal programlar ve çevrimiçi öğrenme seçenekleriyle de öğrencilerin pratiklerinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.
  The Language Gallery - İngiltere Dil Okulu, Manchester
  Language Gallery Manchester İngilizce dil okulu, Manchester’in merkezinde Picadilly tren istasyonu ve hareketli alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okul, şehrin canlı ve hareketli merkezlerine kolay ulaşılabilir mesafede yer almaktadır. Manchester şehri kültürel ve sportif faaliyetlerin yoğun olduğu bir şehirdir. Language Gallery Manchester İngilizce dil okulunda her seviyeye uygun kurslar bulunmaktadır.
  TTI School of English - İngiltere Dil Okulu, Londra
  TTI School of English Londra İngilizce dil okulu 1999’da kurulmuştur. İngilizce dilinin başkenti niteliğini taşıyan Londra, eğitim ve iş hayatında kariyer hedefleyen öğrencilerin İngilizce öğrenmek için seçebileceği en ideal ve popüler şehirlerden biridir.
  Twin UK Dil Okulları - İngiltere Dil Okulu, Londra
  Twin UK İngilizce dil okulları 1993 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Kurum 1996 yılından itibaren uluslararası öğrenciler için yaz okulları sunmaya başladı.
  Twin UK Dil Okulu - İngiltere Dil Okulu, Eastbourne
  Twin UK İngilizce dil okulları 1993 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Kurum 1996 yılından itibaren uluslararası öğrenciler için yaz okulları da sunmaya başladı. Twin UK dil okulları ikinci dil merkezlerini ise 2000 yılında Eastbourne’da kurmuştur.
  UIC English - İngiltere Dil Okulu, Brighton
  UIC English Brighton, sahili, canli müzikleri ve dinlenme alanlariyla ögrencilerin tadini çikarabilecegi birçok güzellige sahiptir. Ögrenciler hareketli bir sahil sehri olan Brighton’dan evinize sadece Ingilizcelerini gelistirmis olarak degil ayni zamanda güzel ve ilginç birçok hatirayla döneceklerdir. Sehri ziyaret edenler Brighton’in dogasini ve kültürel güzelliklerini izlerken Brighton’un Ingilizler ve turistler için neden bu kadar popüler oldugunu da kesfedeceklerdir.
  UIC English - İngiltere Dil Okulu, Greenwich
  Londra’da 2. Zone’da yer alan UIC Greenwich Ingilizce dil okulundan Londra’nin merkezine birçok ulasim imkâni bulunmaktadir. Londra Greenwich Ingilizce dil okulunda Ingilizce dil egitimi almak ögrencilere Londra deneyimini yüksek ücretler ödemeden yasayabilme firsati sunmaktadir. Londra'nin güneydogusunda yer alan Greenwich Ingiltere'nin en büyük 2. Gözlemevine ev sahipligi yapmaktadir. Ayni zamanda turistik bir yer olan Greenwich’de Ingiltere'nin en büyük deniz müzesi bulunmaktadir.
  UIC English - İngiltere Dil Okulu, Londra
  UIC English Londra Merkez Ingilizce dil okulu özellikle bulundugu konumu nedeniyle ögrencilerin popüler tercihleri arasinda yer almaktadir. Mortimer Caddesinde yer alan UIC English Londra Ingilizce dil okulu Oxford Circus ve Oxford caddesine 5 dakikalik, Regent’s Park’a ise 10 dakikalik yürüyüs mesafesindedir. Londra’nin gezilmesi gereken tüm yerlerine yürüyüs mesafesinde olmasi dil egitimi almak isteyen ögrencilerin pratik yapma firsatlarini arttirmaktadir. Londra’da Regent ve Bond caddelerinde alisverise çikabilir, Big Ben, Parlamento Binasi, London Eye ya da müze ve resim sergilerini ziyaret edebilirsiniz.
  UIC English - İngiltere Dil Okulu, Oxford
  UIC English Oxford Ingilizce dil okulu ögrencilerine konforlu ve modern donanimli siniflarinda yabanci ögrenciler için Ingilizce dil egitim kurslari vermektedir. Ingiliz gelenekleri ve kültürüyle çevrili bir konumda bulunan Oxford UIC Ingilizce dil okulu ögrencilerine Ingilizceyi günlük veya is yasaminda akici ve dogru kullanabilme becerisi kazandirmayi hedeflemektedir. Oxford UIC Ingilizce dil okulunda deneyimli ve nitelikli ögretmenler araciligiyla ögrencilere yüksek akademik standartlarda Ingilizce dil egitimi veren seçkin merkezlerden biridir.
  University of Liverpool - İngiltere Dil Okulu
  University of Liverpool İngilizce dil okulu, Chatham caddesinde, University of Liverpool’un Cyprees binasında İngilizce eğitimi vermektedir. Okul, İngilizce dil öğretiminde 25 yıllık deneyime sahiptir. Öğrenciler, ders aralarını ve sonralarını Liverpool üniversitesi kampüsünde geçirebilmektedirler. University of Liverpool İngilizce dil okulu yıl boyunca öğrencilere çeşitli alanlarda İngilizce kursu vermektedir.
  University of the Arts - İngiltere Dil Okulu,Londra
  University of the Arts London, Camberwell College of Arts, Central Saint Martins College of Arts and Design, Chelsea College of Communication, London College of fashion and Wimbledon College of Art olmak üzere 6 farklı koleji sahip bir devlet üniversitedir.
  Westbourne Academy - İngiltere Dil Okulu, Bournemouth
  Westbourne Academy İngilizce dil okulu, öğrencilerine ders dışında İngilizce dinleme, okuma ve yazma pratiği yapma imkanı sunarak İngilizceyi daha hızlı öğrenmelerini hedefleyen İngiltere’nin Bournemouth bölgesinde yer alan bir okuldur.
  Wimbledon School of English - İngiltere Dil Okulu
  Wimbledon School of English dil okulu, 1964 yılında Bayan Marjorie Housden tarafından Londra Wimbledon’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Wimbledon School of English dil okulunda ana binada 22 derslik ve ek binada 4 derslik bulunmaktadır. Okulda öğrencilerin yararlanabileceği olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi, masa tenisi, piyano

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
 • Bizi takip edin
 • GKR Yurtdışı Eğitim