Yurtdışı Eğitim Sektöründe ' yerinizi almak ister misiniz ?

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sektörü son yıllarda ülkemizde sayıları artan firmaları ile birçok yatırımcının ilgisini çekmektedir. Mutlaka bir yakınınız veya siz yurtdışında eğitim almak için bir meslektaşımıza danışmışsınızdır. Ülkemizde henüz bir eğitimi bulunmayan bu sektöre girmek çok kolay gibi görünsede yanlış bir planlama ile ciddi zararlara uğramanız mümkündür. Yatırım maliyetleri çok yüksek olmayan bilgi yoğun bu sektöre yanlış kişilerle veya eksik bilgi ile başlamak sadece parasal kayıplara değil ciddi manevi zorluklarda getirecektir.

Neden GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Temsilcisi olmalısınız ?

Tecrübemiz; Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sektöründe sermayemiz bilgi ve tecrübemizdir. 1997 yılında beri sektördeki tecrübemizden istifade etmek sizlere zaman ve para kazandıracaktır.

Sizler için özel ürünler; Birçok yurtdışı eğitim danışmanlık firması İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde öğrencilere sundukları aynı ürün ve fiyatları diğer şehirlerde de satılabileceğini düşünür. Bulunduğunuz şehirdeki öğrenci potansiyeline göre ürün ve fiyatlarımız çeşitlendirmek temsilcilerimizin ticari yaşamlarını devam ettirebilmeleri için olmazsa olmaz bir kuraldır. Bunun için danışmanlarımız sizler için bir analiz yapacaklar ve hangi ürünlerin satışında uzmanlaşmanızın sizin için çok daha uygun olacağına karar vereceklerdir.

Eğitim desteği; Uzman danışmalarımız temsilcilik sözleşmesi sonrasında, temsilciliğimiz açmadan önce sizi veya elemanlarınızı 3 ay İstanbul ofisimizde eğitim verecekler, temsilciliğimiz açıktan sonrada eğitim desteklerini devam ettireceklerdir.

Pazarlama ve Satış desteği; Sadece eğitim de değil, bölgenizde nerede ne tür pazarlamalar yapabileceğinize, hangi zamanlarda hangi pazarlama çalışmaların daha iyi sonuç vereceğine uzman danışmanlarımız ile karar verecek,zaman ve para kaybetmeyeceksiniz.

Eğitim boyunca öğrencilerinize destek; Öğrencilerimiz bizlerin en önemli referansıdır. Bu nedenle tüm öğrencilerimizin yurtdışı eğitim tecrübelerinden memnun kalmasını hedeflemekteyiz. Sizinde öğrencilerinizin yurtdışında karşılacakları tüm sorunlarda uzman danışmanlarımızdan eğitimleri boyunca destek alabileceklerdir.

Eksiksiz hizmet; Öğrencilerimiz için sadece doğru eğitim programının seçilmesi değil, konaklama bulunması, havalimanı karşılaması, vize, uçak bileti, sigorta poliçelerine kadar tüm hizmetleri tek bir noktadan alabileceksiniz.

Temsilcilerimizde aradığımız özellikler;
-Girişimcilik
-Üniversite mezunu olmak ve iyi derecede İngilizce bilmek,
-Eğitim veya turizm alanlarında tecrübe sahibi olmak veya yurtdışında eğitim almış olmak,
-Temiz bir ticari geçmişe sahip olmak,

Temsilcilik Maliyetleri; Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerinin kurulum ve işletim maliyetleri oldukça düşük fakat karlılıkları yüksek kurumlardır. Ofis kurulum maliyetleri bulunduğunuz şehre göre değişmektedir. Bazı Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerinin bir dil kursu veya turizm ofisi ile aynı mekanda faaliyet göstermektedir. Bu durumda kurulum maliyetleri çok daha düşecektir. Ofisin işletim giderleri sabit kira, stopaj,telefon, eleman giderlerine ek olarak yerel reklam ve pazarlama faliyetlerini de göz önünde bulundurmalısınız.

Bayilik Ücreti bulunduğunuz şehre göre değişen bir kerelik belirli bir period için ödenen ücrettir. Bu konuda firma temsilcimiz size daha detaylı bigi verecektir.

Temsilciler Ne Kadar Kazanırlar ? Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetlerinde kazanç okulların eğitim ücretleri üzerinden alınan komisyonlar ve alınan danışmanlık ücretleri üzerinden sağlanmaktadır. Yıllık kazançınız bulunduğunuz ile göre değişmekle birlikte yaptığınız yatırım maliyetini bir yıl içerisinde çıkartacak orandadır.

Doğru bir firma temsilciliği ve düşük maliyelerle başlayacağınız bu iş kolu sizler ve sizden sonrakiler için düzenli bir gelir oluşturabilecek potansiyele sahiptir. Yurtdışı eğitim Danışmanlık gençler ile içiçe, yurtdışı ile sürekli bağlantılı ve eğitim seviyesi yüksek kişilere hitap eden bir sektördür. Sizlerde bu sektörde temsilcimiz olarak başlamak için gecikmeden bizi arayınız.