Biz Kimiz?

Kurucuları 1997 yılından bugüne yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe hizmet veren GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, Türkiye'den yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere doğru eğitim programını, eğitim kurumunu, ülkeyi seçmelerinde yardımcı olmaktadır.GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığın kurucuları Türkiye’nin yurtdışı eğitim danışmanları sektöründe faaliyet gösteren firmaların kalite sembolü olan UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği)'in kurucu üyeleridir. Personelimiz başta The British Council olmak üzere sertifikalanmış, sektöründeki gelişmeleri yurtdışında seminer, fuar ve sempozyumlarda takip eden uzmanlardır.

Öğrencilerin eğitim gereksinimleri karşılamak için uzman kadromuzla başta İngiltere, Amerika, Almanya, İsviçre, İtalya, İspanya, Fransa, İrlanda, Malta, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Avusturya, Hollanda, Rusya, Çin ve Japonya’da 200’ün üzerinde dil okulları, üniversiteler, kolejler gibi birçok eğitim kurumunu temsil etmekteyiz. Öğrencilerimizin eğitim alacakları ülkeden, varacakları havalimanına, eğitim alacakları okuldan eğitim sonrasında ne tür bir kariyer hedeflediklerine kadar geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimiz ile başlayan dostuğumuz eğitimleri sonrasında bize arkadaşlarını yönlendirmeleri ile devam etmektedir.

Hedefimiz öğrencilerimizin kariyer hedeflerine ulaşmaları için en doğru, en etkin eğitim programını önermektir. Sizin veya öğrenciniz için doğru eğitim programını şekillendirmek için bizi aramaktan çekinmeyiniz.