Kurucuları 1997 yılından bugüne yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe hizmet veren GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, Türkiye'den yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin doğru eğitim programını, eğitim kurumunu, ülkeyi seçmesinde öğrencilere yardımcı olmaktadır. GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığın kurucularının Türkiye’nin yurtdışı eğitim danışmanları sektöründe faaliyet gösteren firmaların kalite sembolü UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) kurucu üyesidir. Personelimiz başta The British Council olmak üzere sertifikalanmış, sektöründeki gelişmeleri yurtdışında seminer, fuar ve sempozyumlarda takip eden uzmanlardır.

Öğrencilerinin eğitim gereksinimleri karşılamak için uzman kadomuzla başta İngiltere, Amerika, Almanya, İsviçre, İtalya, İspanya, Fransa, İrlanda, Malta, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Avusturya, Hollanda, Rusya, Çin ve Japonya’da 200’ün üzerinde dil okulları, üniversiteler, kolejler gibi birçok eğitim kurumunu temsil etmekteyiz. Öğrencilerimiz eğitim alacakları ülkeden, varacakları havalimanına, eğitim alacakları okuldan eğitim sonrasında ne tür bir kariyer hedeflediklerine kadar geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimiz ile başlayan dostuğumuz eğitimleri sonrasında bize arkadaşalrını yönlendirmeleri ile devam etmektedir.

Hedefimiz öğrencilerimizin kariyer hedeflerine ulaşmaları için en doğru, en etkin eğitim programını önermektir. Sizin veya öğrenciniz için doğru eğitim programını şekillendirmek için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
  • Bizi takip edin
  • GKR Yurtdışı Eğitim