Panama Dil Okulları
Panama Dil Okulları

Panama da İspanyolca

Panama Pasifik Okyanusu ile Atlantik Okyanusu’nu birbirinden ayıran dünyaca ünlü bir kanal ile aynı ismi taşıyan bir ülkedir. Kolombiya ve Kosta Rika’nın arasında bulunan Panama 9 eyalet ve 1 bölgeden oluşmaktadır. Panama’nın başkenti ülke ile aynı adı taşıyan Panama City’dir. Önemli şehirleri ise Panama City, Bocas del Toro, Colon ve Chiriqui’dir. Ülke ekonomisi konum nedeniyle büyük ölçüde ticaret ve turizme dayalıdır.

Tropikal deniz ikliminin görüldüğü Panama genel olarak sıcak bir havaya sahiptir. Panama çeşitli festivallere de ev sahipliği yapmaktadır.

İspanyolca’nın resmi dil olduğu Panama’da nüfusun %95’inin anadili de İspanyolca’dır. Panama oldukça modern ve güvenli bir ülke olmasının yanında, yaşam maliyetlerinin düşük olması nedeniyle de İspanyolca dil öğrenimi için tercih edilebilir bir ülkedir.

 • Panama İspanyolca Dil Okulları

  İspanyolca dil öğrenimini yurtdışında almak isteyenler için resmi dili İspanyolca olan Panama’da ülke seçenekleri arasındadır. Panama konumu nedeniyle tam bir turizm merkezidir. Hem tatil yapmak hem de İspanyolca öğrenmek isteyenler için ideal bir ülkedir. Yaşam maliyetlerinin düşük ve modern bir ülke olması Panama’yı tercih edilebilir kılmaktadır.

  Panama’da İspanyolca öğrenmek istiyorsanız seçeneklerinizin başında Panama City, Bocas del Toro ve Boquete şehirleri gelebilir.

 • Panama İspanyolca dil okullarında eğitim

  Panama dil okullarında İspanyolca eğitim programlarını iki başlık altında değerlendirmek mümkündür. Bu başlıklar genel İspanyolca ve bire bir İspanyolca kurslarıdır. Genel İspanyolca kursları günlük hayatta İspanyolca konuşmak isteyenlere yönelik olup, yoğunluk derecelerine göre yarı yoğun, yoğun ve süper yoğun gibi kendi içerisinde alt bölümlere ayrılmaktadır.

  Bire bir İspanyolca kursları ise ders içeriklerinin katılımcının öğrenim amacı ve eksikliklerinin giderilmesine yönelik belirlendiği kurslardır. Genel olarak iş hayatında İspanyolca kullanmak veya akademik eğitim almak isteyenlerin katıldığı eğitim programlarıdır.

  Genel ve bire bir İspanyolca kursları dışında DELE sınavlarına hazırlık eğitimi veren dil okulları da bulunmaktadır. DELE (Diplomas de Espanol como Lengua Extranjera), İspanya Eğitim Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından verilen ve uluslararası alanda geçerli olan İspanyolca yeterlilik bilgisi gösteren bir sınavdır.

 • Panama İspanyolca Dil Okulları - Genel İspanyolca Kursu

  Genel İspanyolca kursları katılımcılarının günlük hayatta İspanyolca iletişim kurabilmelerini amaçlayan dil eğitim programlarıdır. İspanyolca dil eğitimi fark etmeksizin her seviyeden öğrenciler genel İspanyolca kurslarına katılabilir. Haftalık 20 saat eğitim alabileceğiniz seçeneklerin dışında 30 saate kadar çıkan yoğunlaştırılmış genel İspanyolca eğitimleri de alabilirsiniz. Genel İspanyolca kursları hakkında detaylı bilgi için gkr eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • Panama İspanyolca Dil Okulları - Bire Bir İspanyolca Kursu

  Bire bir İspanyolca kurs seçenekleri ile kişiye özel olarak tasarlanan ders programlarıyla daha hızlı bir şekilde İspanyolca öğrenebilirsiniz. Belirli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenler için ideal bir kurs programıdır. Bire bir İspanyolca kursları hakkında detaylı bilgiyi gkr eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

 • Panama City İspanyolca Dil Okulları

  Panama City kendisiyle aynı adı taşıyan Panama’nın başkenti ve en büyük şehridir. Panama City, Panama’nın siyasi ve idari merkezi olmasının yanında aynı zamanda turizm merkezidir.

  Dil okullarında ücretsiz internet erişimi, öğrenci salonları ve bilgisayar laboratuvarlarından yararlanabilir ve klima ve modern ekipmanlarla donatılmış sınıflarda İspanyolca dil eğitimi alabilirsiniz.

 • Bocas del Toro İspanyolca Dil Okulları

  Bocas del Toro Kosta Rika yakınlarında yer alan, Panama’nın ünlü sahil kasabalarından biridir. Turistler tarafından tercih edilen popüler bir şehir olmasının yanında İspanyolca dil eğitimi almak için Panama’yı ziyaret edenler için de seçenekler arasındadır. Bocas del Toro’da hem tatil yaparken hem de İspanyolca öğrenebilirsiniz. Bocas del Toro’yu ziyaret eden turist ve öğrencilerin katılabileceği sörf, dalış, kano ve yat turu, deniz kayağı, dağ yürüyüşleri, bisiklet ve at binme ve çeşitli kuş türlerini keşfedebilme gibi aktiviteler bulunmaktadır. Bocas del Toro’ya Panama City’den yaklaşık 45 dakika süren bir uçuşun ardından ulaşabilirsiniz.

 • Boquete İspanyolca Dil Okulları

  Boquete Panama’nın dağ kasabalarından biridir. Panama’da doğal güzellikleri ile ünlü olan Boquete macera merkezi olarak da tanınmaktadır.

  Boquete’de İspanyolca dil eğitimi alırken, boş zamanlarınızda doğa sporları yapabilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. İspanyolca dil eğitimini Boquete’de almayı tercih edenler; kahve turları, volkan gezisi, ATV gezisi, dağ bisikleti turları, rafting, rappeling ve kaplıca turları gibi aktivitelere de katılabilirler.

 • Panama İspanyolca Dil Okullarında Konaklama

  Panama dil okulları öğrencilerine kalacak yerleriyle ilgili aile yanı, öğrenci evleri ve hostel seçenekleri sunarak yardımcı olmaktadır. İspanyolca dil pratiğini arttırmanın yanında, Panama’nın kültürü ve yaşam tarzını yakından tanımak isteyenlere tavsiyemiz aile yanı konaklaması olacaktır. Aile yanı konaklamada öğrenciler tek kişilik odalarda kalmakta, kahvaltı ve akşam yemeklerini aile ile birlikte yemektedir. Banyo ve lavabolar ise ortak kullanım alanlarıdır.

  Öğrenci evleri, öğrencilerin bir araya gelerek bir daireyi kiralamasıdır. Salon, mutfak, banyo ve lavabo ortak kullanım alanlarıdır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalmaktadırlar.

  Hosteller ise tatil merkezi niteliğinde olan konaklama yerleridir. Öğrenciler, okulların anlaşmalı olduğu hostellerde konaklayabilirler. Tek kişilik veya iki kişilik oda seçeneklerinin olduğu hostellerde yemek hizmetleri de konaklamalara dahil edilebilir.

 • Panama Vizesi

  Panama bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarından, 6 aya kadar olan ziyaretlerinde vize istememektedir. Panama’ya seyahatiniz ile ilgili okul kabul mektubu, konaklama yerini gösterir ve ödendi belgelerini göstererek giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Gkr Eğitim Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 • Panama’ya ulaşım

  Türkiye’den Panama’ya direkt uçuş bulunmamakta ancak aktarmalı olarak seyahat edilebilmektedir. Avrupa veya Amerika seçenekleri üzerinden yaklaşık 16 saatlik uçuşla aktarmalı olarak Panama’ya varabilirsiniz. Havalimanına ulaşılmasının ardından toplu taşıma araçları veya taksilerle konaklayacağınız yere gidebilirsiniz. Talep eden öğrenciler için dil okullarının havalimanı karşılama hizmetleri bulunmaktadır. Havalimanı karşılaması ile de konaklama yerine ulaşabilirsiniz.

  .

 • Panama için seyahat sağlık sigortası

  Seyahat sağlık sigortası yurtdışı seyahatlerinizde karşılaşacağınız sağlık ile ilgili sorunlarda size yardımcı olacağı için yapılması tavsiye edilir. Panama ziyaretiniz için de seyahat sağlık sigortası yaptırmanız faydalı olacaktır. Seyahat sağlık sigortası poliçeleri hakkında detaylı bilgi için gkr danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Panama Dil Okullarımız

 • COINED PANAMA CITY - Panama Dil Okulu
  Panama Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehri olan Panama City Panama Kanalı’nın Pasifik Okyanusu girişinde bulunmaktadır. Panama Cumhuriyeti’nin siyasi ve idari merkezi olan Panama City, ülkenin önemli bir turizm merkezidir.
  COINED PANAMA CITY İSPANYOLCA DİL OKULU - Panama Dil Okulu
  Panama Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehri olan Panama City Panama Kanalı’nın Pasifik Okyanusu girişinde bulunmaktadır. Panama Cumhuriyeti’nin siyasi ve idari merkezi olan Panama City, ülkenin önemli bir turizm merkezidir.
  Habla Ya - Panama Dil Okulu, Bocas del Toro
  Habla Ya Bocas del Toro Ispanyolca dil okulu, Panama’nin sahil kasabasi olan Bocas del Toro’da yer almaktadir. Okulda ögrencilere modern donanimli dersliklerde egitim verilmekte olup, ayrica okul bünyesinde ücretsiz internet erisimi, mutfak, ögrenci salonu ve bilgisayar laboratuvari yer almaktadir. Egitmenler anadili Ispanyolca olan deneyimli kisilerden olusmaktadir. Habla Ya Bocas del Toro Ispanyolca dil okulunda ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari düzenlenen yoga, salsa, parti, poker gecesi ve yerel gezi gibi aktivitelere katilmaktadirlar.
  Habla Ya - Panama Dil Okulu, Boquete
  Habla Ya Boquete Ispanyolca dil okulu, Panama’nin Boquete kentinde yer alan ve Instituto Cervantes tarafindan akredite edilen bir dil okuludur. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda ücretsiz internet erisimi, kafeterya, modern donanimli derslikler ve ögrenci salonu bulunmaktadir. Okul ayni zamanda DELE Test merkezidir. Habla Ya Boquete Ispanyolca dil okulu ögrencileri ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi kano turu, rafting, dag tirmanisi, kamp ve at binme gibi okulun düzenledigi sosyal faaliyet ve gezilere katilmaktadirlar.
  Habla Ya - Panama Dil Okulu, Panama City
  Habla Ya Panama City Ispanyolca dil okulu, Panama kanalinin güney kisminda, oldukça merkezi bir bölgede yer almaktadir. Okulda klimali ve modern ekipmanlarla donatilmis siniflarda egitim sunulmaktadir. Ayrica ücretsiz internet erisimi, mutfak, ögrenci salonu ve bilgisayar laboratuvari okulda sunulan diger olanaklar arasinda yer almaktadir. Habla Ya Panama City Ispanyolca dil okulu egitmenleri ana dili Ispanyolca olan ve deneyime sahip kisilerden olusmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
 • Bizi takip edin
 • GKR Yurtdışı Eğitim