• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

University of Greenwich

University of Greenwich - Yurtdışı Üniversite
University of Greenwich

University of Greenwich, Londra?nın önde gelen üniversitelerinden biri olup, dünya çapında 140 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite yaklaşık 39.000 öğrenciye ve her yıl dünyanın dört bir yanından gelen 4000?den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Türk öğrenciler için de popüler bir seçenek olan University of Greenwich, birinci sınıf tesislere ve araştırma alanlarına sahiptir.

Üniversite, meslek kuruluşları ve organizasyonlar tarafından akredite edilen ve öğrencilerin gelecekteki kariyerlerini ileriye götürmek için gereken standartları karşılamak üzere endüstri profesyonelleri ile birlikte geliştirilmiş birçok programa sahiptir. University of Greenwich, Pazarlama, Ekonomi, İnşaat Mühendisliği ve Matematik dâhil olmak üzere çeşitli konularda, öğrenci memnuniyeti değerlendirmesinde ülkede üst sıralarda yer almıştır.

University of Greenwich, Türkiye?den gelen öğrencilere £1,000 civarında akademik başarı bursu vermektedir.

University of Greenwich Foundation programları: Applied and Pure Sciences, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Engineering and Technology, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. Foundation programları 1 yıllık eğitimden oluşmakta ve yıllık eğitim ücreti £7,250 civarında olmaktadır. Programlara katılmak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından 4.5 almış olması ve iyi bir lise ortalamasına sahip olması gerekmektedir.

University of Greenwich Undergraduate programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Education and Teacher Training, Engineering and Technology, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. Undergraduate programları 3 yıllık eğitimlerden oluşmakta ve yıllık eğitim ücretleri £10,900 civarında olmaktadır. Programlara girmek isteyen öğrencilerin IELTS?ten 6.0 puanına sahip olmaları ve iyi bir lise ortalamasına sahip olmaları gerekmektedir.

University of Greenwich Postgraduate programları: Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Education and Teacher Training, Engineering and Technology, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. University of Greenwich Postgraduate programlarında eğitimler 1 yıl sürmekte ve ücretleri £11,700 civarındadır. Programların kabul şartları arasında yüksek bir lisans derecesine sahip olmak ve IELTS sınavından 6.5 almış olmak bulunmaktadır.

MBA programı 1 yıllık eğitimden oluşmakta ve eğitim ücreti £14,200 civarında olmaktadır. University of Greenwich MBA programına katılmak isteyen öğrencilerin iş tecrübesine sahip olmaları ve IELTS?ten 6.5 almış olmaları gerekmektedir.

University of Greenwich hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın