• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

University for the Creative Arts

University for the Creative Arts - Yurtdışı Üniversite
University for the Creative Arts

University for the Creative Arts, Oscar kazanan film yapımcıları, dünyaca ünlü moda tasarımcıları, televizyon sunucuları, ünlü kuyumcular ve Turner Ödülü adayları gibi yüksek profilli mezunlara sahiptir. Üniversitede öğrenciler yaratıcılıkları ile birbirlerine ilham olmakta ve bilgi paylaşımında bulunmaktadırlar. Film yapımcılığı, moda tasarımcılığı ve mimarlık gibi alanlarda yeni yetişen sanatçılar, dersler arasında işbirliğine teşvik edilmektedir. Bu teşvikle öğrenciler farklı disiplinlere maruz kalmakta ve bu disiplinlerden yararlanmaktadırlar.

University for the Creative Arts, endüstri standardında olan tesislere sahiptir. Üniversitenin kampüsünde seramik, ahşap, cam ve metal atölyeleri bulunmakta ve öğrenciler buralarda uygulama yapabilmektedir. Resim, heykel, moda ve film yapımcılığı bölümleri için geniş stüdyolar bulunmakta, stajyer gazeteciler için radyo ve TV tesisleri, animasyonlar için çalışma ekipmanları ve moda bölümü kalıp kesimi için Gerber süit oda bulunmaktadır. Bu uzman öğrenme ortamında eğitim görüp, mezun olan öğrenciler seçtikleri sektörde öncü konumuna gelebilmektedir.

University for the Creative Arts?ın mezunları arasında moda dünyasından Karen Millen ve Zandra Rhodes, Kuyumcu Stephen Webster, Oscar kazanan animasyoncular Michael Dudok de Wit ve Suize Templeton, tekstil tasarımcısı Roger Oates ve artistler Humphrey Ocean ve Tacita Dean yer almaktadır. Üniversite her yıl çeşitli disiplinlerdeki öğrencileri desteklemek için birçok burs seçeneği sunmaktadır.

University for the Creative Arts Foundation programları: Business and Administration, Education and Teacher Training, Travel, Tourism and Leisure. Üniversitenin Foundation programları 1 yıllık eğitimden oluşmakta ve eğitim ücreti £8,700 civarında olmaktadır. Programlara girmek isteyen öğrencilerin iyi bir lise diplomasına ve IELTS?ten 5.5 puanına sahip olmaları gerekmektedir.

University for the Creative Arts Undergraduate programları: Business and Administration, Education and Teacher Training, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. Undergraduate programları 3 yıllık eğitimden oluşup ve yıllık eğitim ücretleri £11,900 civarında olmaktadır. Undergraduate programlarına katılmak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından 6.0/7.0 almış olmaları ve liseyi iyi bir derece ile bitirmiş olmaları beklenmektedir.

University for the Creative Arts Postgraduate programları: Business and Administration, Education and Teacher Training, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. University for the Creative Arts Postgraduate programlarında eğitimler 1 yıl sürmekte ve ücretleri £12.200 civarındadır. Programların kabul şartları arasında yüksek bir lisans ortalamasına sahip olmak ve IELTS sınavından 6.0/7.0 almış olmak bulunmaktadır.

Üniversitenin MBA programına katılmak isteyen öğrencilerin, IELTS?ten 6.5 puanına ve iş tecrübesine sahip olmaları gerekmektedir. University for the Creative Arts MBA programı 1 yıllık eğitimden oluşmakta ve eğitim ücreti £15,200 civarında olmaktadır.

University for the Creative Arts hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın