• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University - Yurtdışı Üniversite
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University, öğrencilere mümkün olan en iyi eğitimi ve deneyimi vermeği hedefleyen, İngiltere?nin en büyük ve en popüler üniversitelerinden biridir. Üniversite İngiltere ve dünya çapında yaklaşık 35,000 öğrenciyi çekmek için akademik personeline, binalarına ve tesislerine £350 million civarında yatırım yapmıştır. Nottingham Trent University, Kaplan Nottingham Trent International College ile birlikte çalışmakta ve İngiltere?de lisans veya yüksek lisans eğitimine girmek isteyen Türk öğrenciler için pek çok seçenek sunmaktadır.

Nottingham Trent University, Muhasebe, Mimarlık, Sanat, Hayvan Bilimleri, Biyomedikal Bilimler, İşletme, Mühendislik Yönetimi, Moda Tasarımı, Gazetecilik, Hukuk, Pazarlama, Matematik, Psikoloji, Spor Bilimi, Öğretmen yetiştirme ve daha pek çok alanda eğitim seçeneği sunmaktadır.

Nottingham Trent University Foundation programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Foundation programlarına katılmak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından 4.5 almış olmaları ve iyi bir lise diploma notuna sahip olmaları gerekmektedir. Nottingham Trent University Foundation programları 1 yıl olup, eğitim ücreti £11,250 civarındadır.

Nottingham Trent University Undergraduate programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Education and Teacher Training, Engineering and Technology, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Undergraduate programları 3 yıl olup, yıllık eğitim ücreti £12,000 civarındadır. Programlara katılmak isteyen öğrencilerin yüksek bir lise derecesine ve IELTS sınavından 6.5 puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Nottingham Trent University Postgraduate programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Education and Teacher Training, Engineering and Technology, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Postgraduate programları 1 yıllık eğitimden oluşmaktadır ve eğitim ücretleri £11,500 ile £14,950 arasında değişmektedir. Programların kabul şartları arasında yüksek bir lisans ortalamasına sahip olmak ve IELTS sınavından 6.5 almış olmak bulunmaktadır.

Üniversitenin MBA programı 1 yıl sürmekte ve eğitim maliyeti £15,500 civarında olmaktadır. MBA programına katılmak isteyen öğrencilerin iş tecrübesine ve IELTS?ten 6.5 puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Nottingham Trent University hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın