• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Norwich University of the Arts

Norwich University of the Arts - Yurtdışı Üniversite
Norwich University of the Arts

Norwich University of the Arts, Norwich kentinin merkezinde, stüdyoları, atölyeleri, bilgisayar laboratuvarları ve sergi alanları bulunan bir kampüs üniversitesidir. Kampüsün tüm binaları tarihi yapıya sahip olup, modern eğitim olanakları ile yenilenmiştir. Norwich University of the Arts, eğitim ve araştırma merkezi olarak uluslararası tanınmışlığa sahiptir. Üniversite, geniş bir program sunan büyük üniversitelerin aksine, özellikle yaratıcı sanatlar disiplinlerine odaklanmıştır. Norwich University of the Arts, uluslararası öğrenci memnuniyet anketlerinde İngiltere?de sanat alanında önde gelen üniversitelerden biridir.

Norwich University of the Arts?ın öncelikle amacı sanat alanında uzun vadeli kariyer için öğrencilerini hazırlamaktır. Yaratıcı endüstriler, küresel ekonomiye önemli bir katkıda bulunmakta ve öğrencilerinin %92?den fazlası hemen mezuniyet sonrası iş bulmaktadır. Norwich University of the Arts?ın mezunları, dünyanın her yerinde, sanat kuruluşlarında üst düzey pozisyonlarda iş bulabilmektedir. Üniversitede eğitimler, nitelikli teknisyenler, sanatçılar, akademisyenler ve deneyimli uygulayıcılar tarafından verilmektedir.

Norwich University of the Arts Foundation programları: Creative Arts and Design ve Social Sciences and Communications. Foundation programları 1 yıl eğitimden oluşmaktadır. Eğitim ücreti £10,500 civarındadır. Programa katılmak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından 5.0 puanı almış olması ve iyi bir lise derecesine sahip olması gerekmektedir.

Norwich University of the Arts Undergraduate programları: Architecture, Building and Planning, Creative Arts and Design ve Social Sciences and Communications. Üniversitenin lisans programlarının eğitim süresi 3 yıldan oluşmakta ve yıllık eğitim ücreti ortalama £12,000 civarındadır. Programların kabul şartları arasında IELTS 6.0 puanı ve yüksek bir lise mezuniyet ortalamasıdır.

Norwich University of the Arts Postgraduate programları: Creative Arts and Design ve Social Sciences and Communications. Norwich University of the Arts Postgraduate programlarına başvurmak isteyen öğrencilerin yüksek bir lisans ortalamasına ve IELTS sınavından 6.0 puanına sahip olmaları gerekmektedir. Postgraduate programları bir yıllık eğitimlerden oluşmakta ve ücretleri £12,500 civarındadır.

Norwich University of the Arts hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın