• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

De Montfort University

De Montfort University - Yurtdışı Üniversite
De Montfort University

De Montfort University, 20,000?den fazla öğrencinin ve 2,000?den fazla uluslararası öğrencinin bulunduğu bir üniversite olup, Leicester şehrinde yer almaktadır. Üniversite, Foundation, Undergraduate, Postgraduate ve PhD seviyelerinde 400 civarında bölüm sunmakta ve 4 fakülteden oluşmaktadır. De Montfort University?de Türk öğrencilerin özellikle seçtiği bölümler arasında işletme, hukuk, mühendislik, mimarlık ve eczacılık yer almaktadır.

De Montfort University bölümleri, yenilikçi, profesyonel, yaratıcı olup çoğu meslek örgütleri ve iş yerleştirmeleri tarafından akredite edilmiştir. De Montfort University öğrencilere eğitimi ve tesisleri ile mükemmel bir deneyim sunmaktadır. 2008 yılında üniversitenin araştırmalarının %70?i United Kingdom Research Assessment Exercise tarafından ?dünya lideri? (%40) ya da ?uluslararası mükemmellik? (%30) olarak sayıldı.

De Montfort University Foundation programları: Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Engineering and Technology, Law and Lagal Courses. Foundation programlarının süreleri bir yıldır. Öğrencilerin Foundation programlarına girebilmeleri için IELTS?ten 5.0 almış olmaları ve iyi bir lise derecesine sahip olmaları gerekmektedir. Foundation programlarının yıllık eğitim ücretleri £7,000 ile £11,250 arasında değişmektedir.

De Montfort University Undergraduate programları: Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Education and Teacher Training, Engineering and Technology, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. De Montfort University Undergraduate programlarına katılmak isteyen öğrencilerin lise ortalamalarının yüksek olması ve IELTS?ten 6.0/6.5 almış olmaları beklenmektedir. Undergraduate programları 3 yıl sürmekte ve yıllık eğitim ücreti £11,500?dan oluşmaktadır.

De Montfort University Postgraduate programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Education and Teacher Training, Engineering and Technology, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Postgraduate programları 1 yıllık eğitimlerden oluşmaktadır. Öğrencilerin programlara katılabilmesi için iyi bir lisans ortalamasına ve IELTS sınavından 6.0/6.5 puanına sahip olmaları gerekmektedir. De Montfort University Postgraduate programlarının yıllık eğitim ücretleri £11,700 ile £12,200 arasında değişmektedir.

De Montfort University ?deMBA yapmak isteyen öğrenciler, IELTS sınavından en az 6.5 almış olmalıdır. MBA programları için öğrencilerden iş tecrübesi de istenmektedir. Programın eğitim ücreti £13,500?dur.

De Montfort University hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın