• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

BBSI Bournemouth Business School International

BBSI Bournemouth Business School International - Yurtdışı Üniversite

BBSI, Bournemouth okulu uluslararası öğrencilere İngilizce dil kursları, iş İngilizcesi kursları, özel kurslar ve sertifika, diploma, üniversite hazırlık ve pre-master eğitim programları sunmaktadır. BBSI'da farklı dil seviyelerindede İngilizce dil kursları yıl boyunca devam etmektedir. Öğrencilerin yıl boyunca herhangi birpazartesi günü derslere başlayabilmeleri için kurlar, modüler biçimde tasarlanmıştır. BBSI, Bournemouth okulunda öğrenciler IELTS sınavına, Cambridge ESOL sınavları hazırlık eğitimi de alabilirler. Öğrenciler, BBSI'a kayıt olmadan önce online ingilizce testi ile seviyelerini belirleyebilriler.


BBSI, Bournemouth okulunda sunulan İngilizce eğitimleri;

- Genel İngilizce kursları - General English,


- IELTS ve Akademik İngilizce kursları - English & IELTS [Academic] Preparation,


- İletişim ve iş İngilizcesi kursu - Communication & Business Skills,


- İş İngilizcesi kursu - English for Business,


BBSI, Bournemouth okulunda İngilizce eğitim yanında Yönetim ve İşletme - Management & Business Administration, Pazarlama, Reklamcılık ve Halka İlişkiler - Marketing, Advertising & Public Relations, Finans - Finance & Financial Services, Turizm ve Konukseverlik - Hospitality Management & Tourism, Hukuk - Legal Studies, Bilgisayar bilimleri - Science, Mathematics & IT alanlarında kısa süreli sertifika ve diplomalarda sunulmaktadır.


BBSI, bournemouth okulu ayrıca uluslar arası firmalara kurumsal eğitimler de vermektedir. Başta Avrupa ve Ortadoğu'daki bir çok banka, sanayi kuruluşu, havayolu ve kamu kurumu, Etik ve protokol - Etiquette & Protocol, Küresel Çatışma - Global & Conflict Studies, Dış Politika - Foreign Policy Training, Küresel Politika - Global Politics, Lojistik satın alma - Logistics: Purchasing, Lojistik Tedarik Zinciri - Logistics: Supply Chain Management, Lojistik, Antrepo yönetimi - Logistics: Warehousing & Warehouse Management, Yönetim - Management Training, İnsan Kaynakları Yönetimi - Human Resource Management, Proje yönetimi - Project Management, Havacılık İngilizcesi - Aviation English Training & Testing eğitimleri almaktadır


BBSI, Bournemouth öğrencilerine aile yanı konaklama ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı kon konaklamalar standart ve execuitve aileler olarak ayrılırlar. Standart aile konaklaması tek kişilik odada hafta içi sabah kahvaltı ve akşam yemekleri, hafta sonu tüm yemekler dahil konaklama şeklidir. Standart aile konkalamasında banyo ve tuvalet ortak kullanılmaktadır. Executive konaklama'da aileler stadart konaklamaya ek oalrak öğrenciler özel banyo tuvalet'de tahsis etmektedir. Executive aile yanı konaklamalar genellikle okula daha yakın olmaktadır. Yurt konaklaması yıl boyunca 18 yaş üstü öğrenciler için uygundur. Yurtlarda odalar tek veya iki kişilik banyo tuvaletlidir. mutfak ortak kullanılmaktadır.


BBSI okulu öğrencileri, Londra Heathrow, Londra Gatwick, ve Londra Stansted havalimanlarında özel araç ile karşılama ve uğurlama hizmeti vermektedir. Öğrencilerinin İngiltere'nin sosyal yaşamına karışmasına özen gösteren BBSI okulu öğrenciler için hafta içi sosyal aktiviteler ve hafta sonları çeşitli geziler düzenlemektedir.


Okul The British Council onaylı, Internatinal Association of Language Centers üyesidir. Okulda sunulan sertifika programlarının içeriği Chartered Management Institute tarafından onaylıdır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın